Mundial TYPY do meczu Brazylia – Belgia

0
Mundial TYPY

Przed nami kolejny etap Mistrzostw Świata, czyli spotkania ćwierćfinałowe, i z tej okazji mam dla Was kolejny odcinek z serii Mundial TYPY. W dzisiejszym wpisie znajdziecie typy, analizę oraz zapowiedź do spotkania Brazylii z Belgią.

ZOBACZ nasze typy do meczów:

Urugwaj – Francja oraz Szwecja – Anglia

BRAZYLIA

Brazylijczycy kolejny raz udowodnili swoją dobrą formę na mundialu, bo bez większego problemu ograli Meksyk, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Świata. Do tego meczu powrócimy za chwilę, ale warto wspomnieć, że z grupy udało im się wyjść z pierwszego miejsca, o czym notabene pisaliśmy we wcześniejszym wpisie. Drużyna prowadzona przez Tite jest niepokonana od ponad roku, a ostatnia porażka jaką zaliczyli miała miejsce w meczu towarzyskim z Argentyną. Ciekawostką jest też fakt, że jest to jedyny przegrany mecz Brazylii pod wodzą Tite, który reprezentację swojego kraju przejął w 2016 roku. Przyznam szczerze, że jeśli podtrzymają swoją dobrą postawę na murawie w kolejnych spotkaniach, to mają spore szanse dojść daleko na mundialu i niewykluczone, że go ponownie wygrają. Przypomnę tylko, że ostatnim razem Brazylia wygrała MŚ w 2002 roku.

Wróćmy jednak do meczu z Meksykiem, który rozgrywany był w miniony poniedziałek. Pomimo tego, że delikatną przewagę w posiadaniu piłki mieli wówczas Meksykanie, to mimo wszystko Brazylijczycy stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych, które też zamienili na gole. W pierwszej połowie nie ujrzeliśmy żadnej bramki, niemniej jednak w drugiej części spotkania,drużyna Tite ostro wzięła się do pracy. Zaczęło się od gola Neymara, który otrzymał piękne podanie od Williana i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Przed końcem regulaminowego czasy gry udało im się strzelić drugą bramkę, której bohaterem był nie kto inny, a znany z Liverpoolu Firmino. Warto też wspomnieć, że wszedł on na boisko dosłownie dwie minuty wcześniej, zastępując Coutinho. Trochę brakuje mi gola Jesusa, który przecież jest podstawowym napastnikiem reprezentacji Brazylii. Mam nadzieję, że uda mu się przełamać i strzeli swojego wymarzonego gola na mundialu.

LvBet bonus 20 zł

BELGIA

Po przeciwnej stronie mamy Belgię, która w miniony poniedziałek pokazała jak powinno się grać na Mistrzostwach Świata. Oczywiście wrócę za chwilę do tego spotkania, a tymczasem warto wspomnieć, że mają oni świetną passę. Nie przegrali bowiem żadnego spotkania od września 2016 roku! Trzeba przyznać, że ich wyniki robią wrażenie, tym bardziej, że w tym czasie zaliczyli aż osiemnaście zwycięstw i tylko pięć remisów. Ostatnia porażka z kolei jaką zaliczyli miała miejsce właśnie we wrześniu 2016 roku, podczas towarzyskiego spotkania z Hiszpanią. Jeszcze wcześniej przegrali z Walią w walce o półfinał Euro 2016. Od tego czasu ich gra – zwłaszcza w ofenzywie – wygląda znacznie lepiej, a na obecnych Mistrzostwach Świata swietnie spisali się wgruoiew, gdzie zaliczyli komplet zwycięstw.

Z kolei w ostatnim meczu z Japonią Belgowie w pierwszej połowie stworzyli sobie mnóstwo sytuacji, po których powinni spotkanie prowadzić. Brakowało im jednak skuteczności, a co gorsza rywale na początku drugiej połowy szybko strzelili im dwie bramki. Wydawać by się mogło, że odrobić stratę dwóch bramek jest rzeczą trudną, że nie wspominając o wygraniu meczu. Tymczasem Belgowie powstali jak feniks z popiołu i szybko zabrali się do pracy. Już w 69. minucie zdołali strzelić swojego pierwszego gola, którejgo bohaterem był Vertonghen. Dosłownie pięć minut później Feallaini strzelił gola na 2:2, dając swojej drużynie nadzieje na awans do ćwierćfinału. Kiedy już wszyscy myśleli, że będziemy świadkami dogrywki, to tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, po fenomenalnej kontrze, Chadli strzelił gola na 3:2, a ich kibice szaleli wręcz ze szczęścia. Takie mecze aż chce się oglądać!

MUNDIAL TYPY

BTS + Over 2,5 @2,08 – Pomimo tego, że Brazylia straciła tylko jedną bramkę na obecnym mundialu, to przyjdzie im zagrać z Belgią, która uwielbia strzelać sporo goli. Belgowie w czterech meczach na mundialu strzelili aż dwanaście branej! Jako, że stawką będzie tutaj wejście do półfinału Mistrzostw Świata, to spodziewam się walki na boisku i sporej ilości goli ze strony obu drużyn. Za taki scenariusz LvBet płaci 2,08 i jest to moja pierwsza propozycja do tego spotkania.

Neymar gol @2,15 – Ja wiem, że Neymar ma zarówno swoich fanów jak i hejterów. Prawda jest taka, że uwielbia udawać ciężkie przewinienia, by wymusić od sędziego żółte kartki dla przeciwników. Mimo wszystko zdołał strzelić do tej pory dwie bramki i z pewnością zrobi wszystko, by ponownie wpisać się na listę strzelców. Myślę, że warto się skusić i postawić jego gola, za co LvBet płaci 2,15.

Mundial TYPYMundial TYPY

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucam wszystkie typy. Niech Buk będzie z Wami : )

Poprzedni artykułPaulinho bliski odejścia z Barcelony po roku
Następny artykułRaphael Varane – Wiedziałem, że strzelę bramkę w ważnym momencie