Młody fan Jakuba Rzeźniczaka tłumaczem na konferencji prasowej Chelsea

0
Jakub Rzeźniczak odchodzi z Legii

Przy okazji spotkania Karabachu z Chelsea byliśmy świadkami niesamowitej historii. Oficjalnym tłumaczem Jakuba Rzeźniczaka został jego 18-letni fan mieszkający w Anglii.

Jakub Golec to 18-latek, który sześć lat temu wyemigrował do Anglii. Jego ulubionym piłkarzem od dawna był Jakub Rzeźniczak, ale zmiana miejsca zamieszkania uniemożliwiła mu poznanie idola. Młody chłopak postanowił spróbować skorzystać z okazji. Drużyna mistrzów Kazachstanu zagra dziś przeciwko Chelsea w Lidze Mistrzów, a mieszkający w Londynie Jakub Golec zdecydował się na napisanie do ulubionego piłkarza w sprawie spotkania.

Byłego kapitana Legii Warszawa ujęła historia chłopaka, który chciał spotkać idola, a którego nie było stać na bilet na to spotkanie. Jakub Rzeźniczak po raz kolejny udowodnił, że jest dobrym człowiekiem i pomógł 18-latkowi. Na wspólnym zdjęciu i oglądaniu idola z trybun się jednak nie skończyło. Godzinę po spotkaniu z młodym chłopakiem Rzeźniczak został zaproszony na konferencję prasową. Uznał, że mimo tego, że dobrze mówi po angielsku, załatwi sobie tłumacza. Tym został właśnie Jakub Golec!

Wielki kibic doświadczonego obrońcy wziął udział w oficjalnej przedmeczowej konferencji i tłumaczył wypowiedzi idola na język angielski, którym posługuje się biegle. Później piłkarz zaprosił go na trening swojej drużyny, a także zapoznał z kilkoma osobami z klubu. To nie koniec pięknego dnia dla Golca, bowiem chłopak już dziś wieczorem zobaczy jak jego idol wystąpi na Stamford Bridge.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
ŹRÓDŁOSuper Express
Poprzedni artykułTimo Werner trafi do Realu Madryt?
Następny artykułLiga Mistrzów – Koncert Messiego, wysoka porażka klubu Rzeźniczaka