Mirallas i Schneiderlin wylecieli z treningu?

0
Morgan Schneiderlin

Brytyjskie media informują, że Kevin Mirallas i Morgan Schneiderlin niedawno zostali wyrzuceni z treningu z powodu nie przykładania się do zajęć. Czy obaj piłkarze wylecą z Goodison Park?

Wiele źródeł podaje, że David Unsworth podziękował obu Panom podczas treningu w zeszłym tygodniu, a Ci udali się wprost do szatni. Wiadomo, że zarówno Kevin Mirallas, jak i Morgan Schneiderlin nie przykładali się do ćwiczeń i to rozwścieczyło trenera. Niektóre źródła twierdzą, że obu Panów upominała najpierw klubowa legenda, Duncan Ferguson, której Belg miał odpowiedzieć w niezbyt kulturalny sposób. Jeżeli to prawda, to znając charakter drugiego trenera Evertonu śmiemy twierdzić, że w najbliższym czasie piłkarz, który w letnim okienku transferowym chciał odejść do Olympiakosu, nie będzie miał łatwego życia na Goodison Park.

Sprawę na swoim Twitterze niedawno skomentował Schneiderlin, który twierdzi, że informacje podawane w mediach są nieprawdziwe, a on daje z siebie wszystko, by pomóc zespołowi “The Toffees”. Patrząc jednak na to, że obaj Panowie nie znaleźli się w kadrze meczowej na starcie z Watfordem możemy przypuszczać, że podpadli oni tymczasowemu menedżerowi Evertonu.

Jak rozstrzygnie się ta sprawa? Dziennikarze związani z klubem podają informację, że obaj pomocnicy zostaną ukarani finansowo i wszystko rozejdzie się po kościach. Jedno jest pewne – Belg i Francuz, by wrócić do składu będą musieli pokazać się na treningach ze znacznie lepszej strony, tym bardziej, że ich dyspozycja w ostatnim czasie była daleka od optymalnej.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułPoznaliśmy koszulki, w jakich zagrają finaliści mundialu
Następny artykułHarry Kane i Harry Winks nie pojadą na zgrupowanie kadry