Michał Probierz – Nie wpadamy w euforię

0
Michał Probierz

Prawie trzy miesiące czekali piłkarze Cracovii na zwycięstwo w LOTTO Ekstraklasie. Podopieczni Michała Probierza drugą wygraną w tym sezonie zanotowali w 12. kolejce, kiedy to na jej zakończenie okazali się lepsi od Pogoni Szczecin.

Cracovia pod wodzą Michała Probierza zanotowała fatalny start sezonu i praktycznie od jego początku zajmowała miejsce w strefie spadkowej. Kto wie czy poniedziałkowe zwycięstwo nad Pogonią Szczecin 2:0 nie będzie przełomowym momentem.

Probierz na początku konferencji prasowej podziękował sztabowi medycznemu, który podczas tego spotkania miał pełne ręce roboty:

– W pierwszej kolejności chciałbym pogratulować mojemu sztabowi medycznemu, ponieważ to jest jego zwycięstwo, bo postawił piłkarzy na nogi. Dziękuję też piłkarzom, którzy byli chorzy albo grali mimo urazów. To pokazuje, jak bardzo im zależy.

Trener Cracovii jest zadowolony z gry swoich podopiecznych, jednak nie wpada w euforię, bowiem zdaje sobie sprawę, że jego zespołowi potrzeba jeszcze kilku zwycięstw, aby ich sytuacja znacząco się poprawiła:

– Pokazaliśmy charakter i – co dla mnie ważne – przez dziewięćdziesiąt minut dobrze biegaliśmy. W końcówce pokazaliśmy, że potrafimy się też utrzymać przy piłce. Nie wpadamy jednak w euforię, bo czekają nas bardzo trudne mecze.

Zespół z Grodu Kraka o trzecie zwycięstwo w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy powalczy w sobotę 21 października. Wtedy Cracovia na wyjeździe zmierzy się z beniaminkiem – Sandecją Nowy Sącz. Bukmacher Fortuna na wygraną popularnych “Pasów” oferuje kurs 3,0.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułFantasy Premier League – podsumowanie pierwszej kolejki ligi Gol.pl!
Następny artykułŁukasz Piszczek na ławce trenerskiej w IV lidze