Michał Pazdan o krok od odejścia z Legii?

0
Legia Warszawa

Reprezentant Polski, Michał Pazdan, zmienił agencję menedżerską i najprawdopodobniej już w styczniu dzięki niej będzie gwiazdą głośnych przenosin.

O zagranicznym transferze 30-letniego obrońcy mówi się od czasu jego fenomenalnych występów na zeszłorocznych mistrzostwach Europy. Wszystko wskazuje na to, że już w styczniu Michał Pazdan w końcu zdecyduje się na zmianę otoczenia. Byłego gracza Jagiellonii Białystok łączy się między innymi z klubami z Anglii, Hiszpanii, Włoch, Grecji czy Turcji. Związanie się z menedżerską grupą Unidos może jednak wskazywać, że środkowy obrońca zdecydował się na przenosiny do Rosji.

Niedawno powstała Grupa Unidos to przede wszystkim osoby Dominika Ebebenge oraz Mariusza Piekarskiego. Ten drugi znany jest z załatwiania rodakom transferów na wschód. Rozstanie się z grupą Pro Sport może także oczywiście oznaczać, że piłkarz nie był zadowolony z pracy agentów i uznał, że pod skrzydłami byłego zawodnika między innymi Flamengo znacznie łatwiej będzie mu znaleźć nowego pracodawcę. Chętnych na zakup defensora nie brakuje i już w styczniu możemy się spodziewać transferowego hitu.

Już jutro podopieczni Romeo Jozaka zagrają z Drutexem-Bytovią w rozgrywkach Pucharu Polski. Czy mistrzowie kraju po zwycięstwie 3:1 w pierwszym meczu będą mieli motywację, by wygrać także w rewanżu? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich wygraną wynosi 1,25.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLeo Messi – przyjaźń z Cristiano Ronaldo? To nie takie proste
Następny artykułPiotr Stokowiec zwolniony z Zagłębia Lubin. We wtorek poznamy nazwisko nowego trenera