Marko Vesović potwierdza zainteresowanie. “Jestem blisko gry w Legii”

0

Marko Vesović jest jednym z zawodników, który w zimowym okienku transferowym ma dołączyć do Legii Warszawa. Wprawdzie jego agent twierdzi, że istnieją problemy na linii Rijeka – Legia, to jednak sam zainteresowany zdradził, że jest blisko podpisania kontraktu ze stołecznym klubem.

Kilka dni temu poinformowaliśmy, że na celowniku Legii Warszawa znalazł się reprezentant Czarnogóry – Marko Vesović. Jego kontrakt z klubem NK Rijeka dobiegnie końca w czerwcu przyszłego roku, dlatego działacze mistrza Polski liczą, że uda się wynegocjować korzystną kwotę transferu.

Zarówno piłkarz, jak i jego agent, podają mediom sprzeczne informację. Reprezentant Czarnogóry w wywiadzie dla chorwackiego portalu stwierdził, że rozegrał ostatni mecz w barwach Rijeki i jego przejście do Legii Warszawa jest przesądzone:

– Myślę, że to był mój pożegnalny mecz. Z tego co wiem, to sprawy transferowe są bardzo zaawansowane. Moje przejście do Legii jest praktycznie przesądzone. Takie posiadam informacje.

Tymczasem jego agent, Radojice Bozović, na łamach “Przeglądu Sportowego” powiedział, że kluby nie mogą dojść do porozumienia, a na dodatek Vesović ma inne oferty:

– Jest problem na linii Rijeka – Legia. Między wtorkiem a czwartkiem sprawa powinna się rozstrzygnąć. Mamy też inne oferty.

Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych kilku dni. Vesović w tym sezonie w barwach NK Rijeka rozegrał już 27 spotkań – na swoim koncie zapisał jedną bramkę oraz dwie asysty.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułJan Urban nie zostanie zwolniony ze Śląska Wrocław
Następny artykułCo dalej z Carlitosem? “Nie wiem co przyniesie przyszłość”