Marcin Wodecki przedłużył kontrakt z Odrą Opole

0

Odra Opole w obecnym sezonie Nice 1 Ligi jest objawieniem tych rozgrywek. Beniaminek ma realne szanse na awans do LOTTO Ekstraklasy, a duży wkład w to ma Marcin Wodecki. Piłkarz, który posiada doświadczenie z najwyższego szczebla rozgrywkowego, postanowił przedłużyć kontrakt z aktualnym klubem.

Jeszcze kilkanaście miesięcy wydawało się, że kariera Marcina Wodeckiego to swego rodzaju równia pochyła. Zawodnik, który z powodzeniem rywalizował w LOTTO Ekstraklasie, w barwach Legionovii Legionów rywalizował w II lidze. Z pomocą przyszła mu Odra Opole, która go zakontraktowała i z którą wywalczył awans do Nice 1 Ligi.

29-latek w aktualnym sezonie odbudował formę. Były zawodnik Górnika Zabrze i Podbeskidzia Bielsko-Biała ma na swoim koncie dziewięć bramek (tylko Szymon Lewicki może się pochwalić lepszym dorobkiem) oraz dwie asysty. Wodecki jest uważany za jednego z najlepszych zawodników w ligi, a w jedenastce kolejki nikt nie był częściej niż on.

W mediach spekulowano o zainteresowaniu jego osobą drużyn z LOTTO Ekstraklasy, ale Odra Opole zatrzymała go u siebie. Wodecki przedłużył kontrakt (wcześniej obowiązywał on do 30 czerwca 2018 roku) do czerwca 2020 roku z możliwością przedłużenia go o kolejny sezon.

Zadowolenia z zakończenia negocjacji nie ukrywa prezes klubu Karol Wójcik:

– Rozmowy prowadziliśmy od jakiegoś czasu. Zależało nam na przedłużeniu kontraktu z wiodącym zawodnikiem. Naszym priorytetem są piłkarze znajdujący się obecnie w kadrze zespołu, a transfery schodzą na dalszy plan. Rozmawiamy też z kolejnymi zawodnikami grającymi w Odrze, których będziemy chcieli zatrzymać.

Nice 1 Ligi do gry wróci w marcu. Odra Opole po rozegraniu 19 kolejek zajmuje drugie miejsce w tabeli – o punkt więcej ma liderująca Chojniczanka Chojnice.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMichael Owen – Problemem nie był Wayne Rooney, ale cała Anglia
Następny artykułFIFA skróciła karę Paolo Guerrero. Może zagrać na mundialu