Marcin Wasilewski zawodnikiem Wisły Kraków!

0
marcin-wasilewski

Właśnie jesteśmy świadkami jednego z największych powrotów do LOTTO Ekstraklasy w ostatnich latach. Były reprezentant Polski, Marcin Wasilewski, po kilkumiesięcznym urlopie wraca do futbolu i podpisał kontrakt z Wisłą Kraków.

Wisła Kraków w ostatnich tygodniach zmaga się z problemami kadrowymi, które są spowodowane dużą częstotliwością łapania urazów przez zawodników. Aktualnie, jeśli chodzi o obrońców, kontuzjowani są: Fran Velez oraz Ivan Gonzalez. To spowodowało, że trener popularnej “Białej Gwiazdy”, praktycznie nie ma jakiejkolwiek alternatywy w tej formacji.

To zmusiło włodarzy klubu z Grodu Kraka o poszperanie na rynku i poszukanie wolnego zawodnika. Zapewne mało kto się spodziewał, że Wisła Kraków pokusi się o taką bombę! Piłkarzem 13-krotnego mistrza Polski został Marcin Wasilewski. Środkowy obrońca od 2013 roku do 30 czerwca 2017 roku był piłkarzem Leicester City. Następnie włodarze tego zespołu nie przedłużyli z nim umowy, a popularny “Wasyl” został bez klubu.

Wasilewski po kilku miesiącach urlopu wraca do poważnego futbolu. 37-latek z Wisłą Kraków związał się umową do końca sezonu z możliwością przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Pomimo, że piłkarz urodził się oraz wychował w stolicy województwa małopolskiego, to nigdy nie bronił barw “Białej Gwiazdy”.

Były reprezentant Polski do rodzimej ligi wraca po ponad 10 latach. Jego ostatnim polskim klubem był Lech Poznań. Doświadczony obrońca właśnie dzięki grze w “Kolejorzu” zainteresował sobą zagraniczne marki i przeszedł do Anderlechtu Bruksela.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – gol Bartkowskiego dał wygraną Wiśle Kraków
Następny artykułPogoń Szczecin kontynuuje czarną serię. “Jak każdy debiutujący trener chciałem dobrze zacząć pracę”