Maciej Skorża nadal trenuje Pogoń Szczecin

0

“Przegląd Sportowy” w niedziele zakomunikował, że w poniedziałek odbędzie się spotkanie, na którym rozstrzygnie się przyszłość Macieja Skorży w Pogoni Szczecin. Szkoleniowiec “Portowców” pozostanie na stanowisku, a potwierdził to prezes klubu.

Pogoń Szczecin fatalnie rozpoczęła tegoroczne rozgrywki – drużyna prowadzona przez Macieja Skorżę po 13. kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Popularni “Portowcy” w poprzednich pięciu spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt, a ostatni raz smak zwycięstwa zaznali dwa miesiące temu – w sierpniu.

Szczecinianie w sobotę przegrali u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. To spowodowało, że na poniedziałek zaplanowano obrady zarządu, na którym działacze dyskutowali na temat przyszłości Skorży. Dodatkowo poniedziałkowy trening został przeniesiony z 16 na 13, a po spotkaniu działaczy rozmawiano także z piłkarzami.

Na ten moment nie dojdzie do zmian na posadzie szkoleniowca pierwszej drużyny Pogoni Szczecin. Poinformował o tym prezes klubu, Maciej Stolarczyk:

– Tak, Maciej Skorża jest trenerem Pogoni Szczecin i nie ma tematu jego zmiany. Jeśli jakiekolwiek decyzje będą zapadać, to opinia publiczna dowie się o nich jako pierwsza.

45-latek pozostał na stanowisku, ale w jego sztabie szkoleniowym doszło do jednej zmiany. Z funkcji trenera przygotowania fizycznego zrezygnował Paolo Terziotti, który w Pogoni pracował od 23 maja. Jego następcą został Rafał Buryta.

Skorża dostał szansę, aby wydobyć drużynę z kryzysu. Pogoń Szczecin pierwszy krok w stronę wyższych pozycji w tabeli LOTTO Ekstraklasy będzie mogła zrobić w najbliższy piątek. Wtedy “Portowcy” zmierzą się we Wrocławiu z miejscowym Śląskiem. Bukmacher Fortuna na wygraną podopiecznych Skorży oferuje kurs @ 3.85.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRanking: Najlepsi ofensywni pomocnicy w europejskim futbolu
Następny artykułRonald Koeman zwolniony!