Maciej Rybus walczy z czasem. Zdąży na zgrupowanie kadry?

0

Maciej Rybus nabawił się kontuzji w czwartkowym meczu Pucharu Rosji, w którym Lokomotiw Moskwa zmierzył się z Krylią Sowietow. Drużyna reprezentanta Polski odpadła z rywalizacji, a zawodnika czeka kilkudniowa przerwa. Nie wiadomo czy zdąży się on wyleczyć do październikowych meczów eliminacyjnych.

Maciej Rybus czwartkowy mecz Pucharu Rosji popłacił kontuzją mięśnia udowego. Polski zawodnik pomimo kontuzji pozostał na boisku, bowiem jego trener dokonał już wszystkich zmian. Rybus o kulisach kontuzji opowiedział w “Przeglądzie Sportowym”:

– Poczułem ukłucie, wiedziałem, że coś jest nie tak. Nie mieliśmy więcej zmian, walczyliśmy o awans, ostatecznie się nie udało, a ja przypłaciłem jeszcze to spotkanie urazem. Badania wykazały naderwanie mięśnia dwugłowego.

Obrońca Lokomotiwu Moskwa przyznał, że przeszedł już zabiegi, które mają mu pomóc w dojściu do zdrowia na październikowe mecze eliminacji mistrzostw świata, w których reprezentacja Polski zagra z Armenią i z Czarnogórą. Zgrupowanie na te spotkania rozpocznie się 2 października w Warszawie:

– Dostałem zastrzyki ze swojej krwi, teraz mam zabiegi, nie trenuję. Musimy poczekać, co dalej. Walczę z czasem. Mam nadzieję, że zdążę na zgrupowanie kadry. Chciałbym pomóc chłopakom w wywalczeniu awansu.

Rybus nie jest jedynym kontuzjowanym zawodnikiem, który został powołany przez Adama Nawałkę. O ile jednak istnieje szansa, że obrońca wyleczy się do października, tak kontuzja Arkadiusza Milika jest o wiele poważniejsza.

________________________________________________________________________

BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRomeo Jozak – Cel pozostaje ten sam
Następny artykułKamil Glik znów doceniony – Polak po raz czwarty w jedenastce kolejki