Maciej Rybus – W Rosji zazdroszczą nam drużyny

0

Na przedmeczowej konferencji prasowej Maciej Rybus zdradził, że nasza reprezentacja w Rosji darzona jest ogromnym szacunkiem.

Obrońca reprezentacji Polski odniósł się do najbliższego rywala, czyli Urugwaju, a także pomysłu Adama Nawałki, żeby zagrać w ustawieniu taktycznym z trójką obrońców:

– Wiemy, że Urugwaj to zespół z najwyższej półki i dobrze, że możemy zagrać z taką drużyną. To dobry moment, by spróbować czegoś nowego, na turniej musimy mieć przecież jakąś alternatywę. Kilka razy grałem już w tym systemie w tym sezonie, zdarzało mi się to także we Francji i wiem jak się w nim poruszać.

Maciej Rybus sporą część kariery spędził w Rosji, a w tym sezonie jest zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa, gdzie zdążył już rozegrać trzynaście spotkań. 28-latek na konferencji nie ukrywał, że w jego klubie zdają sobie sprawę z siły reprezentacji Polski:

– W Rosji gratulują mi tego, jaki mamy zespół. Oni mają tam spore problemu i chcieliby być w takiej sytuacji jak my. Nie kryją niezadowolenia z gry swojej reprezentacji, ich nastroje przed turniejem nie są najlepsze. Wiem, że zostaniemy tam przyjęci bardzo otwarcie, w Rosji darzą nas ogromnym szacunkiem.

Czy Polacy testujący nowe ustawienie taktyczne wygrają z reprezentacją Urugwaju, która zagra bez Luisa Suareza? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem tego starcia są podopieczni Adama Nawałki, na których zwycięstwo kurs wynosi 2,35.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułMichał Pazdan nie zagra z Urugwajem? “Sytuacja jest niepewna”
Następny artykułKarol Linetty – Zagrać w kadrze, tak jak w klubie