Maciej Bartoszek stracił pracę!

0

Dziennikarze radia Zapinamypasy.pl poinformowali, że Maciej Bartoszek nie jest już trenerem Bruk-Betu Termalici Nieciecza. Klub niedługo powinien oficjalnie potwierdzić tę informację.

Dziś rano informowaliśmy, że utalentowany trener nie jest pewny swojej posady. Maciej Bartoszek nie ukrywał, że w każdej chwili może zostać zwolniony i miał rację. Dziennikarze radia Zapinamypasy.pl. którzy są bardzo dobrze poinformowani w środowisku przekazali, że 41-latek został zwolniony, a ten potwierdził to na antenie. Wciąż nie doczekaliśmy się na oficjalne potwierdzenie tej decyzji ze strony klubu, ale nie ma wątpliwości, że dziś w ciągu dnia ona zapadła.

Od czasu przerwy zimowej z Niecieczy dobiegało sporo niepokojących wiadomości. W klubie miały powstać dwa wrogie sobie obozy, a trener stracić kontrolę nad szatnią. Klubowi włodarze po dwóch porażkach w 2018 roku zdecydowali się na zwolnienie trenera, ale nie wiadomo, czy to pomoże opanować kryzys w zespole. Czasu na naprawę błędów nie ma zbyt dużo – na ten moment “Słoniki” mają raptem punkt przewagi nad strefą spadkową.

Przypomnijmy, że Maciej Bartoszek prowadził zespół z Niecieczy od września 2017 roku. Na ławce trenerskiej zasiadł 15 razy, ale tylko czterokrotnie mógł cieszyć się ze zwycięstwa. 41-latek nie jest pierwszym trenerem w LOTTO Ekstraklasie, który stracił pracę już na wiosnę. Jeszcze wcześniej z posadą pożegnał się Jan Urban, którego zastąpił Tadeusz Pawłowski.


Już 24 lutego Bruk-Bet rozegra kolejny mecz ligowy – wtedy jego zawodnicy na własnym stadionie podejmą Sandecję Nowy Sącz. Bukmacher Fortuna na wygraną gospodarzy oferuje kurs @ 2.07.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułRanking: Najlepsze ofensywne “trójki” w Lidze Mistrzów
Następny artykuł#AleTypiara – Sevilla vs Manchester United