LV BET przedłużył umowę z Arką!

0

LV BET, legalny polski bukmacher, przedłużył umowę sponsoringową z Arką Gdynia, która będzie obowiązywać będzie do końca bieżącego roku.

W ramach nowego kontraktu z klubem logo LV BET będzie widnieć na bandach reklamowych LED oraz na “jamnikach” reklamowych za bramkami podczas spotkań rozgrywanych na stadionie w Gdyni. Logo widnieć będzie także w mediach społecznościowych i na oficjalnej witrynie internetowej klubu. Radości z przedłużenia umowy nie ukrywał Michał Jasiński, Coutry Manager marketingu legalnego bukmachera:

– To bardzo dobry krok dla obu stron. Ta umowa przyniesie wiele korzyści zarówno dla nas, jak i dla Arki. Do tej pory nasza współpraca przebiegała bez zarzutów i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy. Arka to wspaniały klub, a my cieszymy się mogąc go wspierać.

Nowa umowa między stronami obowiązywać będzie do końca bieżącego roku. LV BET jako nowy sponsor Arki Gdynia prowadził będzie akcje skierowane do kibiców klubu. Będą miały one na celu budowanie jak najlepszych wzajemnych relacji partnerskich. Legalny polski bukmacher już wcześniej przedłużył umowy z Wisłą Płock i Wisłą Kraków.

Przypominamy o tym, że LV BET ma najlepszy bonus dostępny na polskim rynku. Przy rejestracji konta za pośrednictwem naszego portalu i wpłaceniu depozytu o minimalnej wartości 100 PLN można odebrać równowartość nawet 1000 PLN! O szczegółach oferty, a także wszystkich zaletach gry w nowym graczu na polskim rynku możecie przeczytać tutaj.

Poprzedni artykułIreneusz Mamrot ściąga do Białegostoku swojego byłego podopiecznego
Następny artykułGoretzka w przyszłym roku trafi do Bayernu