LV Bet sponsorem Wisły Płock

0

Wisła Płock rozszerzyła współpracę z polską firmą bukmacherską LV Bet. Od teraz bukmacher jest sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem popularnych “Nafciarzy”. Umowa będzie obowiązywać przez dwa lata.

LV Bet angażował się w sprawy związane z Wisłą Płock już w ubiegłym sezonie, kiedy był jednym ze sponsorów klubu. Jak poinformował wiceprezes Wisły Płock, Tomasz Marzec, współpraca przebiegała pomyślnie i postanowiono ją przedłużyć:

– Cieszymy się, że po półrocznej współpracy firma LV BET po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się podpisać z nami dłuższą, dwuletnią umowę na dużo lepszych warunkach niż poprzednio. Wysokość wsparcia będzie sporym wzmocnieniem dla budżetu klubu i bardzo za to dziękujemy.

Zadowolony z tej obustronnej kooperacji jest marketing manager firmy bukmacherskiej LV Bet, Michał Jasiński:

– Tak jak zapewnialiśmy wcześniej, kontrakt na jedną rundę był tylko początkiem naszej współpracy, która dotychczas wyglądała bez zarzutów. W związku z tym postanowiliśmy ją kontynuować i wiemy, że przyniesie to korzyści obu stronom.

W tym miejscu warto odnotować, że LV Bet jest również partnerem portalu Gol.pl. Bukmacher dopiero zaczyna swoją przygodę na polskim rynku, ale oferuje bardzo bogatą ofertę. Już teraz zarejestrujcie się z naszego linku, aby mieć pewność, że nie przegapicie żadnych promocji tego operatora!

LOTTO Ekstraklasa swoje rozgrywki zaczyna już w piątkowy wieczór. Na inaugurację zmierzy się Wisła Płock z Lechią Gdańsk, a następnie do rywalizacji przystąpią Pogoń Szczecin i Wisła Kraków. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z kolejną częścią cyklu #AleTypiara – czyli typuj z Kejsi. U naszej redakcyjnej koleżanki regularnie znajdziecie najlepsze typy na LV Bet, dzięki którym będziecie mogli sporo zarobić!

baner

Poprzedni artykułZnamy potencjalnych rywali polskich drużyn w eliminacjach Ligi Europy
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa rusza już dziś! Na początek spotkanie dobrych znajomych