LV BET partnerem Piasta Gliwice

0

Firma bukmacherska LV Bet zawiązała kolejną współpracę z klubem z ekstraklasy. Tym razem podpisano umowę z Piastem Gliwice.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że LV Bet został sponsorem Wisły Płock. Kto wie, czy wkrótce ponownej sytuacji nie będzie w Gliwicach. Wszystko za sprawą współpracy partnerskiej, na którą zdecydował się bukmacher oraz Piast Gliwice.

Umowa została podpisana na dwa lata, a w jej ramach na stadionie Piasta będą widoczne banery LV BET, a tymczasem bukmacher zaangażuje się organizowanie akcji dla kibiców.

Pozytywnie na temat współpracy wypowiadały się obie strony – najpierw menedżer LV BET, Michał Jasiński, a następnie prezes gliwickiego zespołu, Paweł Żelem:

–  Chcemy coraz bardziej rozwijać naszą markę oraz aktywnie brać udział w rozwoju polskiego sportu. Sponsorowanie klubu takiego jak Piast, niesie ze sobą wiele korzyści dla obu stron. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo owocna współpraca. Życzymy Piastowi jak najlepszych wyników sportowych w tym sezonie.

– Cieszymy się ze związania się umową z firmą LV BET, która jest dynamicznie rozwijająca się marką na rynku bukmacherskim. Wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego sponsora uda nam się zrealizować ciekawe projekty skierowane do kibiców, a sam klub będzie osiągał sukcesy na polu sportowym.

Nie ujawniono kwoty kontraktu, jednak poinformowano, że w całości zasili ona budżet Piasta Gliwice na rozpoczęty niedawno sezon.

W tym miejscu warto odnotować, że LV Bet jest również partnerem portalu Gol.pl. Bukmacher dopiero zaczyna swoją przygodę na polskim rynku, ale oferuje bardzo bogatą ofertę. Już teraz zarejestrujcie się z naszego linku, aby mieć pewność, że nie przegapicie żadnych promocji tego operatora!

baner

Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – remis w Gliwicach, kolejne pudło z karnego Vassiljeva
Następny artykułPaweł Dawidowicz dołączył do polskiej kolonii w Palermo