Luka Modrić- Zrobimy wszystko, by wrócić do gry o mistrzostwo Hiszpanii

0
luka-modrić

Już w sobotę czeka nas wyjątkowe widowisko piłkarskie – El Clasico. We wczesne popołudnie Real Madryt podejmować będzie FC Barcelonę. Wydaje się, że drużyna prowadzona przez Zinedine'a Zidane'a wyczerpała już limit błędów i koniecznie muszą ograć Katalończyków, by przede wszystkim nie odpaść z wyścigu o tytuł mistrzów Hiszpanii.

Los Blancos, mając jeden mecz zaległy, mają w obecnym momencie aż jedenaście punktów straty do prowadzącej w Primera Division Barcy. Luka Modrić nie ma żadnych wątpliwości, że jego zespół musi zrobić wszystko, by trzy punkty pozostały w sobotę w Madrycie.

– Sezon wciąż trwa. W sobotę musimy dać z siebie wszystko, by wrócić do wyścigu o triumf w LaLiga. Poza tym rozgrywki nie kończą się w grudniu. Wciąż mamy szanse na wygranie ligi. Nie można zapominać, że wciąż walczymy w Champions League i Pucharze Króla. Myślę, że jesteśmy w dobrej formie i cieszę się, że tak wielkie spotkanie czeka nas przed samymi świętami. Jesteśmy gotowi i mam nadzieję, że kibice zobaczą na co nas stać. W meczu z Barceloną musimy być jednością, zespołem i zagrać to co potrafimy. Katalończykom nie można dać za wiele wolnej przestrzeni. Jeśli tego się nie przypilnuje, to rywala spotka błyskawiczna kara. Jeśli jednak przegralibyśmy El Clasico, to rzeczywiście, nasza sytuacja stałaby się bardzo trudna – powiedział we wtorek pomocnik Realu.

Luka Modrić zapytany o podsumowanie swojego rozdziału w karierze w ekipie Królewskich mówi:

– Moim najwspanialszym momentem w Realu Madryt było oczywiście wygranie Decimy. Mówiłem tak już wcześniej i wciąż się tego będę trzymał. Oczywiście wszystkie późniejsze tytuły, trofea i związane z nimi momenty były wyjątkowe i niezapomniane. Dla mnie 2017 rok był również świetny. To była zapłata za pracę i poświęcenie. Kiedy jesteś tak mocno doceniany, czujesz się dumny. Chcę dalej dawać z siebie wszystko dla Realu i tej koszulki. Chcę wygrywać w niej kolejne puchary.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKolejny oszust w Premier League ukarany
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 287