LOTTO Ekstraklasa – nagrody rozdane!

0

LOTTO Ekstraklasa zakończyła swoje zmagania w sezonie 2017/18, a dziś na specjalnie zorganizowanej gali poznaliśmy piłkarza niedawno zakończonych rozgrywek, a także laureatów kilku innych nagród.

Po raz kolejny byliśmy świadkami gali Ekstraklasy, na której rozdano nagrody dla najbardziej wyróżniających się graczy najlepszej ligi świata. W przypadku bramkarza nie mogło być mowy o niespodziance i statuetka trafiła w ręce Arkadiusz Malarza, który mimo rodzinnych tragedii rozegrał kapitalny sezon. Zaskoczeniem dla niektórych kibiców może być natomiast to, że obrońcą minionych rozgrywek został Michał Helik. Gracz Cracovii mimo młodego wieku prezentował się jednak naprawdę solidnie, a do tego warto podkreślić, że osiem razy znajdował drogę do siatki.

Nagrody dla pomocnika i odkrycia sezonu trafiły w ręce piłkarzy Górnika Zabrze – odchodzącego z LOTTO Ekstraklasy Rafała Kurzawy oraz Szymona Żurkowskiego. Beniaminek naszej ligi spisał się w minionym sezonie na tyle dobrze, że najlepszym trenerem ostatnich miesięcy został wybrany Marcin Brosz.

Na koniec absolutna truskawka na torcie, za którym cała Ekstraklasa już niebawem będzie tęsknić. 24 gole w debiutanckim sezonie, tytuł króla strzelców oraz statuetki dla najlepszego napastnika i najlepszego piłkarza rozgrywek – proszę Państwa, oto Carlitos Lopez!

Przy okazji specjalnej gali puchar za mistrzostwo Polski odebrali gracze Legii Warszawa, a Dariusz Mioduski ciekawie odniósł się do zamieszania z ceremonią medalową na stadionie w Poznaniu:


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułNastępca Wengera został wybrany!
Następny artykułSanti Cazorla odchodzi z Arsenalu