Liga Europy TYPY do meczu Olympique Marsylia – Lazio

0
Liga europy TYPY

Przed nami trzecia kolejka fazy grupowej Ligi Europy, a w niej naprawdę ciekawe pojedynki. Jednym z nich bez wątpienia będzie starcie Olympique Marsylii z Lazio. Dziś przedstawiamy Wam odcinek z serii Liga Europy TYPY, w którym znajdziecie typy, analizę oraz zapowiedź do tego spotkania.

OLYMPIQUE MARSYLIA

Tradycyjnie zaczynamy od gospodarzy. Jak Marsylia radzi sobie w lidze zdominowanej przez PSG? Zawodnicy z południa Francji są aktualnie na czwartej pozycji w Lique 1 i do prowadzących paryżan tracą aż jedenaście punktów. Jednak strata do drugiego Lille nie jest już taka duża i wynosi raptem trzy oczka. Marsylczycy mogą pochwalić się bilansem 6-1-3, z czego dwie porażki zostały poniesione z Lyonem i Lille. Co dla nas najważniejsze, to fakt, że są drugą najbardziej skuteczną ofensywą na krajowym podwórku. Strzelili w dziesięciu kolejkach 22 gole i gdyby defensywa szła w parze z atakiem, to niewątpliwe byliby wyżej. Niestety dla nich, ale ta formacja zbyt często popełnia błędy. Szesnaście straconych bramek to jeden z gorszych wyników w lidze.

Może lepiej jest w Lidze Europy? No niestety, ale w inauguracyjnym meczu Olympique Marsylia musiała uznać wyższość Eintrachtu Frankfurt i to mimo tego, że już w trzeciej minucie wyszło na prowadzenie. Niemiecka ekipa jednak zaprezentowała się lepiej w drugiej połowie i strzeliła Francuzom dwie bramki, chociaż od 59. minuty grała w osłabieniu. Drugi mecz znowu pokazał, że podopiecznym Rudiego Garcii brakuje przede wszystkim koncentracji. W starciu z Apollonem Limassol prowadzili już 2:0, ale w samej końcówce nie wytrzymali naporu Cypryjczyków i stracili dwa gole. Tym samym są najgorszą drużyną w swojej grupie i żeby myśleć o awansie potrzebują trzech punktów w meczu z Lazio.

LvBet bonus 20 zł

LAZIO

Przechodzimy do gości z Półwyspu Apenińskiego, którzy w Serie A radzą sobie całkiem przyzwoicie. Podobnie jak marsylczycy zajmują czwarte miejsce i do liderującego Juventusu mają stratę siedmiu punktów. Drugie Napoli ma już jednak zaledwie dwupunktową przewagę nad rzymianami. Lazio to bezkompromisowa drużyna, która nie uznaje remisów. W bieżącym sezonie nie zremisowała żadnego meczu o punkty, a ich bilans w lidze to 6-0-3. Pamiętajmy jednak, że wszystkie trzy porażki w lidze zostały poniesione z potentatami do scudetto. Dwie z nich trafiły się Orłom już w dwóch pierwszych kolejkach, kiedy to lepsi od nich byli zawodnicy Napoli i Juventsu. Trzecia przegrana to mecz z Romą.

Pierwszy mecz w Lidze Europy to mecz z Apollonem Limassol. Podopieczni Simone Inzaghiego wyszli na prowadzenie w 14. minucie za sprawą Luisa Alberto. Drugą bramkę sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry z rzutu karnego dołożył Ciro Immobile. Gdy wydawało się, że Lazio ma wszystko pod kontrolą, to Cypryjczycy ruszyli do ataku. Ich napór dał im bramkę kontaktową i mimo to, że walczyli do końca, to trzy punkty zostały w Rzymie. W drugim meczu Włosi nie mieli już tyle szczęścia i co tu mówić, ale byli zaledwie tłem dla Eintrachtu Frankfurt. Piłkarze rodem z Bundesligi przejechali się po Lazio walcem i wygrali aż 4:1.

LIGA EUROPY TYPY

Obie drużyny strzelą gole & powyżej 2.5 gola @1.86 – pisaliśmy już w akapicie o gospodarzach, że mogą pochwalić się naprawdę niezłą ofensywą, ale też beznadziejną obroną. Spodziewamy się, że w tym starciu będą starali się zaatakować już od samego początku. Jeśli to zrobią, to narażą się na kontry w wykonaniu Lazio, które na pewno będzie chciało wykorzystać takie prezenty od marsylczyków.

Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie nasze typy.