Legia Warszawa zagra we Florida Cup!

0
Legia Warszawa

Legia Warszawa pojedzie na zimowe zgrupowanie na Florydę. W trakcie jego trwania mistrzowie Polski wezmą udział w bardzo ciekawym turnieju Florida Cup.

Pierwsze zimowe zgrupowanie Legii Warszawa odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie na Florydzie. Tam od 10 do 20 stycznia rozegrana zostanie czwarta edycja turnieju Florida Cup, w której weźmie udział 8 bardzo mocnych zespołów, w tym trzy europejskie. Poza PSV Eidhoven i Glasgow Rangers Stary Kontynent reprezentować będą także mistrzowie Polski.

Poznaliśmy już terminarz rozgrywek. W ramach turnieju podopieczni Romeo Jozaka rozegrają dwa spotkania. Ich pierwszym rywalem będzie mistrz Ekwadoru, Barcelona Sporting Club. Dwa dni później legioniści zagrają z Atletico National z Kolumbii, czyli triumfatorem Copa Libertadores.

W trzech dotychczasowych edycjach turnieju wystąpiły tak renomowane marki jak Schalke 04 Gelsenkirchen, VfL Wolfsburg, FC Koln, Vasco da Gama, czy Szachtar Donieck. W tegorocznych rozgrywkach triumfowało Sao Paolo FC, a turniej był transmitowany na żywo do ponad 140 krajów. Łącznie oglądało go ponad 50 milionów osób.

Radości z powodu uczestnictwa w tych prestiżowych rozgrywkach nie ukrywał pomocnik Legii Warszawa, Guilherme:

– Warunki do gry będą doskonałe. To świetna szansa dla naszego klubu. Wystąpią tam wielkie zespoły, a dla nas przyjemnością będzie dołączenie do tego grona czołowych drużyn. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani możliwością wystąpienia we Florida Cup. To dobre dla Legii. Zaprezentujemy naszą markę w USA. Ludzie w Ameryce dowiedzą się, że jesteśmy największym klubem w Polsce.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułOlbrzymie zainteresowanie sponsorów reprezentacją Polski, dwie nowe umowy
Następny artykułReprezentacja Polski z brązowym medalem mistrzostw Europy!