Ricardo Sa Pinto

Legia Warszawa zdecydowała się na usunięcie z listy zawodników zgłoszonych do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy Eduardo da Silvy. Chorwat będzie występować w trzecioligowych rezerwach.

35-latek trafiając do Warszawy z Atletico Paranense miał być nie tylko świetnym ruchem marketingowym, ale także wzmocnieniem kadry mistrzów Polski. 62-krotny reprezentant kraju na początku swojej przygody z “Wojskowymi” miał problemy zdrowotne, później był już do dyspozycji trenera, ale w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy i Pucharu Polski rozegrał tylko 12 niepełnych spotkań, podczas których zanotował 3 asysty. Licznik Eduardo da Silvy zatrzyma się na tych liczbach, bowiem Legia zdecydowała się na usunięcie go z listy zgłoszonych do rozgrywek ligowych.

Taki stan rzeczy jest spowodowany tym, że Legia Warszawa zdecydowała się na zakontraktowanie Andre Martinsa. Tym samym snajper urodzony w Brazylii, który najlepsze sezony w karierze rozgrywał w barwach Szachtara Donieck, w najbliższym czasie będzie występować w trzecioligowych rezerwach. Warto podkreślić, że w obecnych rozgrywkach 35-latek zagrał tylko w jednym meczu LOTTO Ekstraklasy i w jednym w eliminacjach Ligi Europy – łącznie spędził na murawie raptem 27 minut.


Już w sobotę czeka na nas wielki hit Premier League – Tottenham podejmie Liverpool. Bukmacher LVBET wycenia wygraną gospodarzy na 2.95, remis na 3.50 natomiast zwycięstwo “The Reds” na 2.30.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.