Legia dementuje informacje w sprawie Daniela Chimy Chukwu

0
legia-płock

Mistrzowie Polski dementują pojawiające się ostatnio w mediach informacje. Legia Warszawa zaprzecza, jakoby w klubie doszło do rasistowskich zachowań wobec Daniela Chimy Chukwu.

Tak jak informowaliśmy wcześniej – nigeryjskie media sugerowały, że Daniel Chima Chukwu nie gra w zespole Legii Warszawa przez rasizm. Takie plotki od początku wyglądały na wyssane z palca i szybko potwierdziła się taka wersja wydarzeń. Mistrzowie Polski poprzez oficjalną witrynę internetową zdementowali pojawiające się w mediach szokujące informacje.

Głos w całej sprawie zabrał sam zainteresowany. Napastnik pochodzący z Nigerii zaprzeczył, że kiedykolwiek spotkała go jakaś nieprzyjemność z powodu koloru skóry nie tylko w klubie, ale także w całym kraju:

– Nigdy nie spotkałem się z rasistowskimi zachowaniami wobec mnie zarówno w klubie, jak i w całej Polsce. Informacje sugerujące takie coś nie są ani prawdziwe ani sprawiedliwe. Mam w Warszawie wielu przyjaciół i dobrze się tu czuję.

Przy okazji Legia Warszawa apeluje o nieprzekazywaniu dalej nieprawdziwych i zdementowanych przez samego piłkarza informacji. Te stawiają cały klub w bardzo negatywnym świetle. Cały komunikat klubu możecie przeczytać tutaj.

Czy Daniel Chima Chukwu zostanie w Warszawie? Transferowy niewypał ma kontrakt z Legią obowiązujący do 2020 roku i bardzo możliwe, że mimo rzadkiej i słabej gry nie opuści Łazienkowskiej 3.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułGrzegorz Krychowiak na wylocie z Anglii?
Następny artykułKamil Glik z kolejnym wielkim wyróżnieniem