Kto zostanie afrykańskim piłkarzem roku?

0
mohamed-salah

Poznaliśmy jedenastu piłkarzy, spośród których wybrany zostanie najlepszy gracz “Czarnego Lądu”. Kto zostanie afrykańskim piłkarzem roku?

Z miesiąca na miesiąc CAF ogłaszała coraz mniejszą liczbę kandydatów do nagrody najlepszego piłkarza na “Czarnym Lądzie”. Teraz zostało już tylko jedenastu najlepszych, a jeden spośród nich już 4 stycznia na gali w Akrze odbierze niezwykle prestiżową nagrodę. Kto ma największe szanse na triumf?

Wielu ekspertów uważa, że największym faworytem tego plebiscytu jest Mohamed Salah, który przebojem wrócił do Premier League i aktualnie jest najlepszym strzelcem ligi. Wydaje się, że statuetka może powędrować także do jednego z piłkarzy występujących na co dzień w Bundeslidze. Pierre-Emerick Aubameyang czy Naby Keita to gracze, którzy w kończącym się roku grali na bardzo wysokim poziomie.

Czy ktoś jeszcze ma realne szanse na zwycięstwo? Bertrand Traore czy Keita Balde to z całą pewnością świetni gracze, ale nie wydaje nam się, by mogli zagrozić wyżej wymienionej trójce. Poza nimi wśród ostatnich nominowanych znaleźli się także Yanice Brahimi, Victor Moses czy mniej znani kibicom piłki nożnej Karim El-Ahmadi i Denis Onyango. A kto według Was był najlepszym afrykańskim graczem w 2017 roku?


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLech z problemami – urazy dwóch napastników
Następny artykułKtórego lewego obrońcę sprowadzi Tottenham?