Krzysztof Mączyński – Nie mam żalu do kibiców Wisły

0
Krzysztof Mączyński

Po wygranym spotkaniu z Wisłą głos zabrał pomocnik Legii Warszawa, Krzysztof Mączyński. Sprawdźcie, co do powiedzenia miał były gracz “Białej Gwiazdy”.

Mecz na Reymonta nie był dla Krzysztofa Mączyńskiego zwykłym spotkaniem. Reprezentant Polski wrócił na stadion Wisły Kraków po przenosinach do Legii Warszawa i przy każdym kontakcie z piłką był głośno wygwizdywany. Co po ostatnim gwizdku miał do powiedzenia doświadczony pomocnik?

– Nie myślałem o tym, nie było z mojej strony niepotrzebnych prowokacji. Trochę szkoda, że kibice tak się zachowywali, ale trudno. Szacunek dla kibiców, że wypełnili cały stadion, ale my skupiamy się na sobie. Nie mam żalu do kibiców, nie było to przyjemne, gdy słyszałem wyzwiska na swój temat, ale trzeba mieć mocną psychikę. Grałem w meczach o wielką stawkę i wytrzymałem presję. 

30-latek wypowiedział się także na temat przebiegu polskiego klasyku oraz rzekomego kryzysu w zespole mistrzów Polski:

– Kryzys? To są opinie różnych ludzi, których my nie czytamy, nie oglądamy się na innych. Skupiamy się na sobie, budujemy atmosferę w drużynie poprzez zwycięstwa. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, Wisła nie przegrała u siebie do tej pory ani razu. Według mnie zagraliśmy fantastyczne 30 minut, strzeliliśmy gola, a później kontrolowaliśmy przebieg meczu i rywale nie stwarzali żadnego większego zagrożenia.

Już w środę mistrzowie Polski zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski. Czy Drutex-Bytovia przed własną publicznością będzie w stanie pokonać Legię? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem tego starcia są oczywiście goście, na których zwycięstwo kurs wynosi 1,50. Remis wyceniany jest na 3,85, a niespodziewana wygrana gospodarzy na 6,20.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLigue 1 – Dramatyczny mecz w Marsylii, gole w ostatnich minutach i czerwona kartka Neymara
Następny artykułSlaven Bilić otrzyma ostatnią szansę