Kolejny piłkarz na dłużej w Wiśle Kraków. Patryk Małecki z nowym kontraktem

0

Patryk Małecki przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków. Na mocy nowej umowy zawodnikiem popularnej “Białej Gwiazdy” będzie do końca sezonu 2019/2020.

Wisła Kraków za sprawą ostatnich ruchów kadrowych potwierdza, że nie zamierza się osłabiać i jej celem jest zadomowienie się w czołówce LOTTO Ekstraklasy. Tak trzeba rozumieć przedłużanie kontraktów z ważnymi zawodnikami – w ubiegłym tygodniu nową umowę podpisał 15-krotny reprezentant Polski, Maciej Sadlok, a w czwartek jego śladem poszedł Patryk Małecki.

Skrzydłowy przedłużył umowę z Wisłą Kraków, przez co jego kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2020 roku. Ciekawostką w tej sytuacji jest to, że do negocjacji doszło bez pośredników – Małecki sam negocjował swoje warunki i jak widać obie strony zdołały dojść do porozumienia. Popularny “Mały” jest zadowolony z parafowania nowej umowy, a w barwach “Białej Gwiazdy” chce sięgnąć po mistrzostwo Polski:

– Cieszę się, że mogłem przedłużyć umowę z klubem. Myślę, że zasłużyłem na to przez te dwa lata, które minęły od mojego powrotu ze Szczecina. W każdym treningu i w każdym meczu dawałem z siebie wszystko. Chcę, żeby zdrowie mi dopisywało i żeby kontuzje mnie omijały. Moim marzeniem i moim celem jest zdobycie z Wisłą mistrzostwa Polski.

Małecki piłkarzem Wisły Kraków po raz pierwszy został już w 2001 roku, kiedy to do Małopolski przeniósł się z Wigier Suwałki. Skrzydłowy na dwa lata opuścił Wisłę i w 2014 roku przeszedł do Pogoni Szczecin. W 2016 roku postanowił wrócić na stare śmieci.

29-latek w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy zagrał w 11 meczach, a jego bilans to jedna bramka i dwie asysty. Wszystko wskazuje, że w tym roku nie uda mi się już poprawić tego bilansu, bowiem rehabilituje się po artroskopii kolana.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZlatan Ibrahimovic wróci do gry już wkrótce? Ma być gotowy na mecz z Newcastle
Następny artykułPierre-Emerick Aubameyang zawieszony przez Borussię Dortmund