Kingsley Coman zostaje w Bayernie na dłużej

0
Kinglsey Coman

Francuski skrzydłowy podpisał nową umową z Bayernem. Kingsley Coman związał się z klubem z Monachium do końca czerwca do 2023 roku.

Reprezentant Francji seniorską karierę rozpoczynał w Paryżu, skąd w 2014 roku został wykupiony przez Juventus. W zespole “Starej Damy” rozegrał jednak raptem 22 spotkania i  bardzo szybko zmienił otoczenie. Na wypożyczenie skrzydłowego zdecydował się Bayern Monachium, który po dwóch latach ostatecznie wykupił gracza za 21 milionów euro. Kingsley Coman ma dopiero 21 lat, a już wystąpił w barwach trzech europejskich gigantów. W Niemczech w końcu usadowił się na dłużej i wygląda na to, że w najbliższym czasie nie zamierza tego zmieniać.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że będę miał możliwość gry w tym zespole przez wiele najbliższych lat. Czuję się tu świetnie, bardzo komfortowo – nie ukrywał 21-latek.

Po oficjalnym ogłoszeniu nowej umowy skrzydłowego o powodach zaproponowania mu przedłużenia kontraktu wypowiedział się  Hasan Salihamidžić, dyrektor sportowy Bayernu:

– Kingsley w ostatnim czasie poczynił bardzo wyraźne postępy. Cieszymy się, że udało się związać z nim na tak długo. Mamy pewność, że będzie on bardzo ważną postacią dla naszego klubu.

Francuz w  zespole mistrza Niemiec zgromadził już 84 spotkania, podczas których zdobył 12 goli i zanotował 20 asyst. Licznik jego osiągnięć w Bayernie będzie bić jeszcze długo, bowiem jego nowa umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 288
Następny artykułLegia znalazła następce Thibaulta Moulina?