Kiko Ramirez będzie sądził się z Wisłą Kraków?

0
Kiko Ramirez

“Sport.pl” informuje, że Kiko Ramirez nie zgodził się na rozwiązanie kontraktu z Wisłą Kraków. Powodem tego są rozbieżności finansowe, a hiszpański szkoleniowiec zamierza oddać sprawę do sądu.

Niedawne zwolnienie Kiko Ramireza było bardzo nieoczekiwane – w środowisku piłkarskim dziwiono się, dlaczego zrezygnowano z usług trenera, który bardzo przyzwoicie prowadził Wisłę Kraków. Jak informowała prezes klubu, Marzena Sarapata, powodem nie była seria trzech meczów bez zwycięstwa, a całokształt pracy Hiszpana, który został oceniony negatywnie.

Kilkanaście dni po zakończeniu współpracy na linii Wisła Kraków – Ramirez na świat wychodzą nowe fakty. Mianowicie Hiszpan nie rozwiązał kontraktu z popularną “Białą Gwiazdą”, bowiem nie zgodził się na warunki proponowane przez klub. Wisła zaproponowała mu zapłatę dużej części kontraktu, ale trener na to nie przystał i oczekiwał całej sumy, wypłaconej w ratach.

W związku z tym Ramirez zamierza kontynuować konflikt na sali sądowej i tam dochodzić swoich praw w sprawie wypłaty wynagrodzenia.

Brak porozumienia z Ramirezem może oznaczać dla Wisły spore problemy finansowe. Na ten moment powoduje to, że krakowianie muszą opłacać dwóch trenerów. Zarówno kontrakt Ramireza, jak i umowa niedawno zatrudnionego Joana Carrillo, obowiązują do 30 czerwca 2019 roku.

Ramirez trenerem Wisły Kraków był od stycznia 2017 roku – w tym czasie poprowadził drużynę w 38 meczach, a wygrał 16 z nich.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZSport.pl
Poprzedni artykułFIFA skróciła karę Paolo Guerrero. Może zagrać na mundialu
Następny artykułJose Mourinho apeluje o docenienie ich nieoczekiwanych pogromców. “Walczyli, jakby grali o życie”