Kiedy Manuel Neuer wróci do gry?

0

Manuel Neuer doznał poważnej kontuzji i jego powrót na murawę wciąż się przedłuża. Kiedy wreszcie zobaczymy Niemca w bramce?

Golkiper Bayernu Monachium złamał kość śródstopia i 19 września poddał się operacji. Manuel Neuer od razu zdawał sobie sprawę, że jego rehabilitacja może potrwać naprawdę długo. Początkowo mówiło się, że jeden z najlepszych bramkarzy na świecie wróci do gry na początku stycznia, ale okazuje się, że leczenie nie przebiega pomyślnie i jego pauza może się wydłużyć.

Według informacji podawanych przez niemiecki dziennik “Bild” Neuer nadal chodzi o kulach i taki stan potrwa przez najbliższy miesiąc. Później golkiper wróci do treningów i rozpocznie powolny proces powrotu do gry. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to oznaczać to będzie, że Niemiec wciąż nie będzie do dyspozycji trenera na początku rundy wiosennej, czyli 12 stycznia.

Już w piątek mistrzowie świata zagrają z osłabioną drużyną Anglików. Czy nawet w przypadku nieobecności Toniego Kroosa i podstawowego bramkarza Niemcy zanotują pewne zwycięstwo?Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem tego meczu będą gracze Joachima Loewa – kurs na ich wygraną wynosi 2,50.


 BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykuł5 najlepszych letnich transferów w Premier League
Następny artykułJagiellonia ma chrapkę na pozyskanie Macieja Sadloka