Kamil Kiereś wraca na ławkę trenerską. Odmieni Stomil Olsztyn?

0

Kamil Kiereś po prawie roku bezrobocia wraca do pracy trenerskiej. Były szkoleniowiec między innymi GKS-u Bełchatów czy GKS-u Tychy podpisał kontrakt ze Stomilem Olsztyn.

Stomil Olsztyn w tym sezonie nie najlepiej poczyna sobie w rozgrywkach Nice 1 Ligi. Sezon jako szkoleniowiec pierwszego zespołu rozpoczął Tomasz Asensky, ale ze względu na wyniki, które nie sprostały wynikom działaczy, 18 listopada postanowiono zakończyć z nim współpracę. Natomiast w ostatnim tegorocznym meczu (z Bytovią Bytów) na ławce trenerskiej zasiadł Michał Alancewicz.

Po kilkunastu dniach bezkrólewia i kilku dniach negocjacji, piłkarze popularnej “Dumy Warmii” poznali trenera, który będzie ich prowadził w rundzie wiosennej. Szkoleniowcem Stomilu Olsztyn został Kamil Kiereś. Dla 43-latka będzie to swego rodzaju powrót do pracy trenerskiej, bowiem po raz ostatni prowadził klub w październiku 2016 roku – wtedy został zwolniony z GKS-u Tychy. Kiereś związał się ze Stomilem umową do końca obecnego sezonu, która następnie może zostać przedłużona o rok.

Kiereś w CV ma takie kluby jak GKS Bełchatów i ostatnio GKS Tychy (pracował w tym klubie od lipca 2015 roku do października 2016 roku). 43-latek wcześniej przez kilka lat był asystentem Rafała Ulatowskiego, Macieja Bartoszka i Pawła Janasa w drużynie z Bełchatowa.

Stomil Olsztyn wydaje się być drużyną, która do samego końca będzie walczyć o pozostanie w Nice 1 Lidze. Zespół po 18 rozegranych meczach na swoim koncie ma 19 punktów i zajmuje 15. miejsce w tabeli.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPoznaliśmy plan przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw świata
Następny artykułPSV wygrało wyścig o Maximiliano Romero. Chciała go nawet Borussia Dortmund