Kamil Jóźwiak mógł przejść do Legii Warszawa? “Nie byłem zainteresowany”

0
Kamil Jóźwiak

W ostatnim czasie Kamil Jóźwiak wraz ze swoim agentem stali się popularnymi osobami – spowodowane to było negocjacjami kontraktowymi wraz z Lechem Poznań. Piłkarz początkowo odrzucił propozycję “Kolejorza”, ale po kilku dniach na nią przystał.

Piłkarz Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak, za wszelką cenę chciał otrzymać od klubu takie warunki, jakie początkowo zaproponował. Włodarze popularnego “Kolejorza” nie zamierzały na nie przystać i poinformowano, że obie strony nie doszło do porozumienia.

Oczekiwano, że wkrótce poznamy nowy klub 19-latka, a tymczasem pojawiła się informacja, że dogadał się on z działaczami Lecha Poznań. Jóźwiak w rozmowie z dziennikarzem “Przeglądu Sportowego” przyznał, że ostatnie tygodnie nie były dla niego łatwe:

– W takich momentach wszyscy doradzają, że najlepiej się odciąć, wyłączyć. Ale to jest właściwie niemożliwe. Nie był łatwy ten ostatni czas. Pewnie, że nerwy były. Dużo się jednak nauczyłem i wiem, że to zaprocentuje w przyszłości.

Pomocnik zdradził, że oferta z Leeds United, o której spekulowano w mediach, była prawdą i oficjalnie dotarła ona do Lecha:

–  Została nawet oficjalnie przysłana do klubu. Mieli na mnie ciekawy pomysł, chcieli w początkowym okresie wypożyczyć, żebym się ogrywał. Uznałem jednak, że za wcześnie na wyjazd zagraniczny i chcę zostać, pójść drogą kolegów z Lecha, którzy pograli w ekstraklasie i dopiero potem zostali wytransferowani.

Nie tylko Leeds United było zainteresowane Jóźwiakiem. Polak potwierdził, że także Legia Warszawa robiła do niego podchody, ale nic z tego nie wyszło:

–  Było zainteresowanie, ale właściwie na tym się skończyło. Do konkretnej oferty nie doszliśmy, bo szybko uciąłem temat. Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany. Podjęcie rozmów byłoby nie fair wobec Lecha, który traktuję jako mój dom.

Jóźwiak w tym sezonie zagrał wyłącznie w trzech meczach LOTTO Ekstraklasy, w których zdobył jedną bramką oraz zanotował jedną asystę. 19-latek po raz ostatni w barwach pierwszej drużyny wystąpił 12 sierpnia.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułAndre Villas-Boas weźmie udział w Rajdzie Dakar!
Następny artykułHuub Stevens – Panika niczego nie zmieni