Kamil Grosicki – Powinniśmy spokojnie wygrać ten mecz

0
Kamil Grosicki

Reprezentacja Polski przegrała z Włochami 0:1, a zdaniem Kamila Grosickiego spokojnie mogła wyjść z tego meczu zwycięsko. Czy ktoś jest w stanie zgodzić się z tą tezą?

Musimy przyznać, że reprezentanci Polski po meczu z Włochami mocno nas zaskoczyli. Robert Lewandowski stwierdził, że piłkarzom nie pasował system gry, a on nie rozumie zasad Ligi Narodów. Jeszcze bardziej odleciał Kamil Grosicki, który stwierdził, że nasza reprezentacja mogła spokojnie ograć Włochów. Widocznie oglądaliśmy inne spotkania, ale oddajmy głos skrzydłowemu Hull City:

– Przegraliśmy po raz drugi z rzędu, a powinniśmy spokojnie wygrać to spotkanie w drugiej połowie. Straciliśmy bramkę w ostatniej minucie po stałym fragmencie gry. Po mistrzostwach świata nie możemy się odblokować. Musimy jednak wierzyć, że będzie lepiej.

Zgodzicie się z tezą, jaką po spotkaniu wysnuł Kamil Grosicki? My niestety nie jesteśmy w stanie. 30-latek stwierdził, że reprezentacja Polski nie zasłużyła na porażkę, ale my widzieliśmy to inaczej. Zarówno w meczu z Portugalią, jak i w dzisiejszym starciu z Włochami rywale byli od nas po prostu lepsi. Liczymy jednak, że przed eliminacjami do mistrzostw Europy podopieczni Jerzego Brzęczka zdołają zdecydowanie poprawić swoją grę.


Już dziś Bośnia i Hercegowina zmierzy się z Irlandią Północną w ramach Ligi Narodów. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułGiorgio Chiellini – Macie trzech świetnych napastników
Następny artykułJerzy Brzęczek – Lewandowski powinien wykonywać zadania trenera