Robert Lewandowski – Nie wiem, o co chodzi w Lidze Narodów

0
robert-lewandowski

Reprezentacja Polski przegrała z Włochami i po trzech meczach w Lidze Narodów ma tylko jeden punkt na koncie. Po zakończeniu spotkania Robert Lewandowski stwierdził, że i tak nie rozumie sensu tych rozgrywek.

Październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski zdecydowanie nie należało do udanych. Podopieczni Jerzego Brzęczka minimalnie przegrali z Portugalią i Włochami, ale wyniki nie oddają tego, jak fatalnie wypadliśmy w obu spotkaniach. Co więcej, po niedzielnym starciu Robert Lewandowski stwierdził, że system dobrany przez selekcjonera nie pasował piłkarzom. Co ciekawe, kapitan naszej kadry zdradził, że nie rozumie funkcjonowania rozgrywek Ligi Narodów:

– Do dziś nie rozumiem, o co chodzi w tych rozgrywkach. Nie są to dla mnie mecze o coś. Punkty zawsze mają jednak znaczenie, bowiem dzięki dobremu miejscu w rankingu jest się losowanym z pierwszego koszyka podczas eliminacji do Euro. Nie oszukujmy się, my przygotowujemy się właśnie do meczów eliminacyjnych.

Co jeszcze do powiedzenia po drugim przegranym spotkaniu z rzędu miał Robert Lewandowski? Napastnik Bayernu nie ukrywał, że zdaje sobie sprawę z tego, jak słabo reprezentacja Polski wypadła w starciu z Włochami, a szczególnie w jej pierwszej połowie. Kapitan naszej kadry stwierdził jednak, że piłkarze wiedzą skąd wzięła się ich gorsza gra i zdają sobie sprawę, że przed nimi dużo pracy i sporo do poprawy. Przypomnijmy, że następny mecz zagramy 15 listopada, kiedy to towarzysko zmierzymy się z Czechami.


Już dziś Bośnia i Hercegowina zmierzy się z Irlandią Północną w ramach Ligi Narodów. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułJerzy Brzęczek – Lewandowski powinien wykonywać zadania trenera
Następny artykułLiga Narodów TYPY do meczu Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna