Kamil Grosicki – Byliśmy faworytem tej grupy i udowodniliśmy to na boisku

0
Kamil Grosicki

Kamil Grosicki przez całe eliminację był ważnym punktem reprezentacji Polski. Skrzydłowy swoją wartość potwierdził także w ostatnim meczu, w którym przyczynił się do osiągnięcia wygranej z Czarnogórą.

Reprezentacja Polski ma już za sobą eliminację do przyszłorocznych mistrzostw świata, które odbędą się w Rosji. Biało-czerwoni w niedziele wygrali z Czarnogórą 4:2, dzięki czemu wygrali swoją grupę. Wkład w tę wygraną miał Kamil Grosicki, który zdobył jedną z bramek. Popularny “TubroGrosik” cieszy się, że znów poprawił indywidualne statystyki:

– Cieszę się bardzo, że poprawiam swoje indywidualne statystyki w reprezentacji. Jestem przecież zawodnikiem ofensywnym i nie tylko od Roberta, ale też ode mnie i innych pomocników trzeba wymagać. Statystyki na pewno mnie podbudują, wrócę jeszcze silniejszy, ale najważniejsza jest drużyna. Wchodzę teraz w taki wiek, że coraz większą rolę odgrywa doświadczenie. Mam dużo więcej spokoju, pracuję nad sobą, doskonalę się i to przynosi efekty.

Grosicki przyznał, że pomimo wygrania grupy eliminacyjnej, wraz z kolegami musiał się sporo napracować, aby wywalczyć awans:

– Kwalifikacje były bardzo trudne, grupa była wyrównana. Pokazywały to mecze, bo choć wygraliśmy w Armenii 6:1, to przecież u siebie triumfowaliśmy tylko 2:1. Byliśmy faworytem tej grupy i udowodniliśmy to na boisku. Pokazaliśmy, że potrafimy udźwignąć ciężar gry w takiej roli. Drużyna cały czas się rozwija. Na razie nie myślę o tym, z kim możemy spotkać się w Rosji. Teraz trzeba się zresetować, bo za nami ciężki tydzień.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAdam Nawałka i jego historyczny wyczyn
Następny artykułWygrani i przegrani nowego kontraktu Andresa Iniesty w Barcelonie