Kamil Glik – W pełni gotowy będę na początek sezonu

0
kamil glik

Po wygranym meczu z Japonią Kamil Glik wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia, a także zdecydował się na podsumowanie turnieju w wykonaniu Polaków.

30-letni defensor nie wyszedł na mecz z Kolumbią w pierwszym składzie, mimo tego, że był gotowy do gry. Kamil Glik przeszedł ciężki proces rehabilitacji, ale podkreśla, że wciąż nie jest w pełni zdrowia i zapowiada powrót do najwyższej formy na początek sezonu ligowego:

– Bark nie jest w idealnym stanie. To nie jest to samo, co przed odniesieniem kontuzji. To uraz, który leczy się 5-6 tygodni i mimo tego, że ciężko pracowałem, w pełni gotowy będę dopiero na początku sezonu ligowego.

Polacy przegrali z Senegalem i Kolumbią i w spotkaniu z Japonią grali tylko o honor. Kamil Glik nie ukrywa, że podopiecznym Adama Nawałki bardzo zależało na tym, by pozytywnie zakończyć turniej i ucieszyć kibiców:

– Powiedziałem drużynie żebyśmy sprawili, że w szatni po meczu w końcu pojawi się uśmiech. Wracamy do domu smutni, ale mamy szczyptę słodkości dla siebie i dla kibiców. To jednak zupełnie nie zmazuje tego, w jaki sposób zaprezentowaliśmy się na mistrzostwach świata.


Już dziś Anglicy powalczą z Belgią o awans do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. Analizę przedmeczową oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie we wpisie z serii “Mundial TYPY”.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułMundial 2018: Japonia – Polska (relacja na żywo)
Następny artykułAdam Nawałka – Przewartościowaliśmy nasze cele