Kadrowa rewolucja w Cracovii? Michał Probierz nie próżnuje

0

Cracovia w tym sezonie gra poniżej oczekiwań i ze względu na kiepskie wyniki stała się jednym z kandydatów do spadku z LOTTO Ekstraklasy. Zapobiec temu ma Michał Probierz, który w zimę planuje doprowadzić do kadrowej rewolucji.

Dziewięciu zawodników odeszło, dziesięciu dołączyło – to letnie transfery Cracovii, które miały pomóc drużynie Michała Probierza w walce o pewne miejsce w grupie mistrzowskiej, a także o europejskie puchary. Rzeczywistość jednak zweryfikowała cele tego klubu i nie wygląda ona kolorowo. Cracovia aktualnie zajmuje 15. miejsce w LOTTO Ekstraklasie.

Prezes Janusz Filipiak całkowicie ufa Probierzowi, który uważa, że rozwiązaniem problemów jest kolejna rewolucja kadrowa. Już teraz wiemy, że popularne “Pasy” wkrótce pożegnają się z dużym gronem zawodników. Kilka dni temu klub za sprawą oficjalnej strony internetowej poinformował, że wolną rękę dostali Sebastian Steblecki oraz Deleu. To dopiero początek.

W kuluarach mówi się, że trener w sobotę poinformował Grzegorza Sandomierskiego, Jakuba Wójcickiego i Mateusza Szczepaniaka, że on także mogą rozpocząć poszukiwania nowego klubu i nie znajdą się w kadrze na poniedziałkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Aby tego było mało – spekuluje się, że Probierz w kadrze nie widzi także miejsca dla Piotra Malarczyka i Miroslava Covilo, który jest kapitanem drużyny oraz ulubieńcem trybun.

Fakt, że z Cracovią pożegna się tylu zawodników, oznacza tylko jedno – zimowe okienko transferowe w tym klubie będzie niezwykle ciekawe.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMichał Żyro na celowniku szkockiego klubu
Następny artykułCillian Sheridan na wylocie z Jagiellonii Białystok?