Julian Nagelsmann w Bayernie od nowego sezonu? Jupp Heynckes odradza

0
Jupp Heynckes

Jupp Heynckes do końca sezonu ma prowadzić będący w kryzysie Bayern Monachium. W mediach spekuluje się, że następnie ma dojść do kolejnej zmiany trenerskiej, a posada w klubie z Bawarii ma być przygotowywana dla Juliana Nagelsmanna. Heynckes w ostatnim wywiadzie odradził młodemu szkoleniowcowi tak szybką przygodę z obecnym mistrzem Niemiec.

W niemieckich oraz europejskich mediach pojawiają się głosy, że zatrudnienie Juppa Heynckesa do Bayernu Monachium, to nic innego jak szykowanie gruntu pod Juliana Nagelsmanna. Tajemnicą nie jest, że trener Hoffenheim jest lubiany przez Uli Hoenessa, jednak wyciągnięcie go z zespołu popularnych “Wieśniaków” w trakcie sezonu graniczyło z cudem.

Najciekawsze spekulacje mówią o tym, że Heynckes do końca sezonu poprowadzi drużynę Roberta Lewandowskiego, a następnie pieczę przejmie właśnie Nagelsmann.

73-letni szkoleniowiec został zapytany o taki rozwój sytuacji i polecił Nagelsmannowi, aby jeszcze nie rzucał się na tak szerokie wody:

– Dla Juliana Nagelsmanna dobrym rozwiązaniem byłoby pozostanie w Hoffenheim jeszcze na kilka lat i zebranie doświadczenia także na arenie międzynarodowej. W mniejszym klubie można popełniać błędy. Kiedyś jego droga tak czy owak będzie prowadzić do Bayernu.

Bayern Monachium nie najlepiej rozpoczął przygodę z Ligą Mistrzów – po dwóch kolejkach na koncie ma trzy punkty. Podopieczni Heynckesa o poprawienie bilansu powalczą w środowy wieczór z Celticiem Glasgow. Bukmacher Fortuna na wygraną Niemców oferuje kurs @ 1.11, co oznacza, że są murowanymi faworytami tego spotkania.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 247
Następny artykułDominik Nagy wkrótce opuści Legię Warszawa?