Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy na mecze z Włochami i Irlandią – są niespodzianki!

0
Jerzy Brzęczek

Jerzy Brzęczek wysłał powołania na mecze reprezentacji Polski z Włochami i Irlandią – nowy selekcjoner naszej kadry zaskoczył niektórymi wyborami.

Już siódmego i jedenastego września reprezentacja Polski zagra spotkania przeciwko Włochom oraz Irlandii. Mecz Ligi Narodów odbędzie się w Bolonii, natomiast spotkanie towarzyskie zostanie rozegrane we Wrocławiu. Dziś Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy na dwa ciekawie zapowiadające się starcia i musimy przyznać, że mocno nas zaskoczył.

Na liście powołanych piłkarzy zabrakło między innymi Kamil Grosickiego, Dawida Kownackiego, Łukasza Teodorczyka czy Sławomira Peszki, którzy brali udział w mistrzostwach świata w Rosji. Poza tym 47-latek zaskoczył nas tym, że pominął graczy Legii Warszawa, którzy regularnie grywali w kadrze.

W kadrze znalazło się natomiast kilku absolutnych debiutantów. Są to Adam Dźwigała oraz Damian Szymański z Wisły Płock oraz Rafał Pietrzak z Wisły Kraków. Powołani zostali także dobrze radzący sobie w ligach zagranicznych Arkadiusz Reca, Damian Kądzor czy Krzysztof Piątek. Warto podkreślić także powrót do kadry Mateusza Klicha, który w pięciu meczach Championship zdobył 2 bramki i zanotował asystę. Utalentowany pomocnik po raz ostatni zagrał w narodowych barwach 4 lata temu.


Nasze TYPY do poniedziałkowego meczu Newcastle – Chelsea znajdziecie W TYM MIEJSCU.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZlatan Ibrahimović krytykuje MLS i kolegów z drużyny
Następny artykułKrzysztof Piątek komplementowany przez trenera po ligowym debiucie