Jan Urban nie zostanie zwolniony ze Śląska Wrocław

0
Jan Urban

Wbrew temu, co mówiono w ciągu ostatnich dni – Jan Urban nie zostanie zwolniony z funkcji trenera Śląska Wrocław. Potwierdził to prezes klubu, Michał Bobowiec.

Celem Śląska Wrocław na obecny sezon było miejsce w grupie mistrzowskiej – jak dotychczas nie udało się tego osiągnąć, a dodatkowo drużyna Jana Urbana fatalnie radzi sobie na wyjazdach – wrocławianie w 10 spotkaniach w roli gościa zdobyli tylko cztery punkty i nie wygrali ani jednego spotkania.

Po tym, jak Śląsk w 20. kolejce przegrał z Termaliką Bruk-Bet Niecieczą (1:2), w mediach pojawiła się informacja, że następne spotkanie, będzie ostatnim dla Urbana w roli trenera.

Tymczasem jego podopieczni w ostatnim tegorocznym meczu pokonali Jagiellonię Białystok (1:0) i nie doczekaliśmy się oficjalnej informacji o zakończeniu współpracy z Urbanem. Co więcej – prezes Śląska Wrocław, Michał Bobowiec, zdradził, że były to tylko i wyłącznie nieprawdziwe plotki:

– Doszło do kuriozalnej sytuacji. Nieprawdziwe są plotki, które przewijają się ostatnio w mediach. Jan Urban jest nadal trenerem Śląska, ma ważny kontrakt do czerwca i wierzę, że go wypełni.

Bobowiec przyznał, że w ostatnim czasie w polskiej lidze szybko zmienia się trenerów, ale nie będzie to miało miejsca także w Śląsku Wrocław:

– Rotacje w polskiej piłce są zbyt duże. Trener powinien mieć czas, żeby móc zbudować drużynę i odnosić sukcesy. Nie jesteśmy zadowoleni z obecnego wyniku sportowego, naszym celem jest pierwsza ósemka, ale jesteśmy tego bliscy. Będziemy analizować sytuację w zespole, ale nie oznacza to, że trener straci pracę.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułCillian Sheridan na wylocie z Jagiellonii Białystok?
Następny artykułMarko Vesović potwierdza zainteresowanie. “Jestem blisko gry w Legii”