Jan Tomaszewski znów odleciał – Krzysztof Piątek jest nikim

0
Jan Tomaszewski

Jaki kraj, taki Diego Maradona. Jan Tomaszewski po raz kolejny wzbudził sensację mocną wypowiedzią. Tym razem były golkiper stwierdził, że Krzysztof Piątek na razie jest dla niego nikim.

Jakie wspólne cechy mają Jan Tomaszewski oraz Diego Maradona? Bez wątpienia łączy ich to, że często udzielą mocnej wypowiedzi po to, by znów zabłysnąć. Niedawno Argentyńczyk stwierdził, że Lionel Messi jest tylko kolejnym reprezentantem jego kraju. Golkiper, który na Wembley zatrzymał Anglików nie zamierzał pozostawać mu dłużny. W rozmowie z “TVP Sport” stwierdził, że Krzysztof Piątek jak na razie jest dla niego nikim:

– Trener Brzęczek wystawił Krzysztofa Piątka na mecz z Portugalia, a jak dla mnie jest on na razie nikim. Pseudo-eksperci wpychający go do pierwszego składu reprezentacji powinni puknąć się w głowę. W przeszłości w klubach strzelali na przykład Krzysztof Warzycha czy Mirosław Okoński. W kadrze jest jednak zdecydowanie trudniej. Co Piątek pokazał przeciwko Irlandii czy Portugalii? Piłka odbiła mu się od głowy po błędzie bramkarza. Czas się opamiętać.

Chociaż 23-letni napastnik ma na koncie 13 bramek strzelone w ośmiu oficjalnych spotkaniach w barwach Genoi, Jan Tomaszewski uważa, że ten nie powinien mieć miejsca w reprezentacji Polski. Zgadzacie się z tą tezą? Jak dla nas ma ona w sobie tyle prawdy, co słowa Jerzego Engela przed mundialem sugerujące, że reprezentacje Senegalu, Kolumbii i Japonii są na poziomie europejskich średniaków.


Już dziś w spotkaniu towarzyskim Belgowie zagrają z Holandią. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMecze towarzyskie typy do spotkania Belgia – Holandia
Następny artykułSławomir Peszko odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk