Diego Maradona – Messi to tylko kolejny argentyński piłkarz

0
Diego Maradona

Diego Maradona lubi szokować i znów tego dokonał. 57-latek stwierdził, że Lionel Messi nie jest liderem reprezentacji, a tylko kolejnym argentyńskim piłkarzem.

To, że Diego Maradona od jakiegoś czasu nie zachowuje się zbyt normalnie, wszyscy doskonale wiemy. 57-latek w trakcie mundialu zachowywał się bardzo dziwnie i szalał do tego stopnia, że po jednym ze spotkań trafił do szpitala. W trakcie mistrzostw świata legendarny Argentyńczyk bronił Lionela Messiego i twierdził, że ten nie może liczyć na wsparcie kolegów z reprezentacji. Teraz jego punkt widzenia uległ zmianie i stwierdził, że gracz Barcelony jest tylko kolejnym argentyńskim piłkarzem:

– Lionel to świetny piłkarz, ale nie jest żadnym liderem. Zanim porozmawia z kolegami czy trenerem, spędza czas przed konsolą. Dopiero na boisku chce być liderem. Jest najlepszy na świecie obok Cristiano Ronaldo, ale moim zdaniem nie ma sensu robić z niego Boga. Jak liderem może być ktoś, kto przed meczem 20 razy chodzi do łazienki? On jest tylko kolejnym piłkarzem z Argentyny.

Diego Maradona uważa, że jeśli ludzie przestaną mówić o Lionelu Messim jako o liderze reprezentacji, to zdejmie z niego presję i sprawi, że ten zacznie grać jeszcze lepiej. Zgodzicie się z taką tezą? A może 57-latek po raz kolejny udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi tylko po to, by zabłysnąć?


Już 14 października reprezentacja Polski zmierzy się z Włochami w ramach Ligi Narodów. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLiga Narodów TYPY do meczu Rosja – Turcja
Następny artykułWojciech Szczęsny – Ambicja nie pozwala, aby ten mecz przegrać