Jakub Błaszczykowski nie zrezygnuje z gry w reprezentacji

0
jakub-błaszczykowski

Reprezentacja Polski w listopadzie zagra dwa mecze towarzyskie – z Urugwajem i przeciwko Meksykowi. Jeden z bardziej doświadczonych zawodników w kadrze, Jakub Błaszczykowski, skupia się na przygotowaniach do przyszłorocznych mistrzostw świata.

Jakub Błaszczykowski to niezwykle doświadczony zawodnik, jednak jeszcze nigdy nie miał okazji wystąpić na najważniejszej imprezie, którą są mistrzostwa świata. Popularny “Kuba” w rozmowie ze stacją “TVN 24” przyznał, że udział w mundialu to jego jedno z największych marzeń:

– To cały czas jest marzenie. Nie zapominam o tym, że jeszcze nie miałem przyjemności zagrać na mundialu. Dla każdego to jedno z marzeń. Dla mnie było to jedno z większych. Życie nauczyło mnie jednak pokory. Do mistrzostw zostało jeszcze pół roku i w tym czasie w życiu piłkarza może się wiele wydarzyć. Podchodzę do tego cierpliwie i żyję tym, co jest teraz.

Piłkarz VfL Wolfsburg zdaje sobie sprawę, że aby pojechał na mistrzostwa świata, musi być w pełni zdrowy:

– Najważniejsze jest zdrowie, a z resztą trzeba sobie poradzić samemu. Nie boję się, ale wiem jakie jest życie. Tego typu rzeczy się zdarzają i trzeba robić wszystko by tego uniknąć.

Błaszczykowski nie należy już do grona najmłodszych zawodników. 32-latek w reprezentacji Polski rozegrał już 95 spotkań i jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy. Pomocnik jednak nie myśli o kończeniu kariery reprezentacyjnej i zapewnia, że sam nie zrezygnuje z gry w kadrze:

– Nie zrezygnuję z reprezentacji. Zdaję sobie sprawę z tego, że mam swoje lata, ale z marzeń się nie rezygnuje. Kiedyś przyjdzie taki moment, że będę za słaby, ale sam nie zrezygnuję z reprezentacji, bo to dla mnie zbyt ważne. Podchodzę do tego z pokorą, ale sam świadomie takiej decyzji nie podejmę.

Reprezentacja Polski pierwszy z meczów towarzyskich rozegra 10 listopada. Rywalami Biało-czerwonych będzie Urugwaj – bukmacher Fortuna na wygraną podopiecznych Adama Nawałki oferuje kurs @ 2.20.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
PRZEZTVN 24
Poprzedni artykułFran Velez wciąż kontuzjowany. Piłkarz Wisły straci rundę?
Następny artykułLiverpool w końcu znalazł godnego następcę Luisa Suareza?