Jagiellonia ma chrapkę na pozyskanie Macieja Sadloka

0

Kontrakt Macieja Sadloka z Wisłą Kraków obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu. Zawodnik wciąż nie dogadał się z działaczami w sprawie nowej umowy, co powoduje, że od pierwszego stycznia będzie on mógł rozmawiać z przedstawicielami innych klubów. Już teraz chętnych nie brakuje.

Maciej Sadlok to zawodnik, w którego kontekście już od przynajmniej kilku sezonów mówi się o sporym potencjale, czy szansie gry na wysokim poziomie. Na dobrą sprawę obrońca dopiero w tej kampanii LOTTO Ekstraklasy potwierdził, że jest klasowym piłkarzem. Jego Wisła Kraków w tym sezonie gra bardzo dobrze, a nie mały wkład w to wszystko ma właśnie Sadlok.

Kontrakt wychowanka Pasjonata Dankowice z Wisłą Kraków obowiązuje jedynie do końca czerwca 2018 roku. Wprawdzie rozmowy się toczą, to jednak na ten moment nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu. To otwiera szansę dla innych klubów, które są chętne na zakontraktowanie Sadloka.

Pierwszym i najpoważniejszym kandydatem jest Jagiellonia Białystok, która jest zdeterminowana, aby Sadlok trafił do ich zespołu. Najważniejsze kryterium zostanie spełnione – klub z Podlasia jest w stanie zapewnić 28-latkowi lepsze warunki niż te, które ma w Wiśle Kraków – to powinno go wystarczająco zachęcić do przenosin.

Sadlok zawodnikiem Wisły Kraków jest od 2014 roku. Obrońca w tym sezonie zagral w 15 meczach LOTTO Ekstraklasy, w których zanotował trzy asysty.

Aktualnie trwa przerwa reprezentacyjna, dlatego większość zawodników w LOTTO Ekstraklasie (ci, którzy nie dostali powołań do narodowych kadr) mają wolne. Wisła Kraków do gry wróci 17 listopada, kiedy zagra mecz przeciwko czerwonej latarni ligi – Pogoni Szczecin. Bukmacher Fortuna na wygraną “Wiślaków” oferuje kurs @ 2.00.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułKiedy Manuel Neuer wróci do gry?
Następny artykułJarosław Jach myśli o wyjeździe za granicę. “To odpowiedni moment”