Jagiellonia Białystok zakontraktowała młodego napastnika

0

Maciej Twarowski został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 17-letni napastnik do nowego klubu przeniósł się z rywala zza miedzy – MOSP Białystok.

Jagiellonia Białystok uważnie śledzi to, co dzieje się na jej podwórku. Potwierdzeniem tego niech będzie pozyskanie Macieja Twarowskiego. 17-latek do niedawna był piłkarzem drużyny MOSP Białystok, która na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17. Napastnik w tych rozgrywkach radził sobie bardzo dobrze – w 14 meczach zdobył 11 bramek, dzięki czemu był liderem klasyfikacji strzelców.

Dobre występy perspektywicznego zawodnika nie uszły włodarzom Jagiellonii Białystok, którzy postanowili namówić Twarowskiego do zmiany barw klubowych. O transferze 17-letniego zawodnika jako pierwsza poinformowała wiceprezes popularnej “Jagi”, Agnieszka Syczewska. Działaczka zdradziła, że nowy zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z klubem:

– Transfery czas zacząć! Maciej Twarowski z Mosp Białystok, król strzelców CLJ U17 na 3 lata w Jagiellonii.

Z Twarowskim zapewne są wiązane spore nadzieje, jeśli chodzi o pierwszą drużynę Jagiellonii, ale początkowo będzie on nadal grał w rozgrywkach CLJ, w której występuje także “Jaga”. Transfer tego zawodnika skomentował trener tego zespołu, Wojciech Kobeszko:

– To będzie dla nas spore wzmocnienie, a więcej takich raczej nie planujemy, bo jestem zadowolony z aktualnej kadry.

Tymczasem pierwszy zespół Jagiellonii Białystok po 18. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Piłkarze Ireneusza Mamrota w następnym meczu zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz. Bukmacher Fortuna na wygraną “Jagi” oferuje kurs @ 2.22.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułGiuseppe Rossi wraca do gry!
Następny artykułPierwszy letni transfer Ajaxu Amsterdam