Igor Lewczuk przedłużył kontrakt z Girondins Bordeaux

0

Igor Lewczuk na dłużej pozostanie we Francji. Reprezentant Polski przedłużył wygasającą wraz z końcem sezonu umowę z Girondins Bordeaux, która teraz będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Informacja o tym, że Igor Lewczuk podpisze kolejną umowę z Girondins Bordeaux, w mediach, szczególnie francuskich, pojawiła się już kilka tygodniu temu. W czwartek tę wieść potwierdził prezes klubu, Stephane Martin:

– Doceniamy go zarówno jako piłkarza, jak i człowieka. To profesjonalista. Choć na początku sezonu grał mało, to zachowywał się wzorowo. Jest ważną postacią w szatni.

Lewczuk z Girondins Bordeaux był związany wyłącznie do końca sezonu, ale na mocy obecnego porozumienia jego kontrakt będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

32-latek w tym sezonie nie jest podstawowym graczem swojego zespołu. Potwierdza to fakt, iż obrońca w obecnej kampanii rozegrał zaledwie siedem spotkań, z czego pięć w Ligue 1. Brak regularnych występów nie zniechęcił go jednak do przedłużenia swojej zagranicznej przygody.

Przypomnijmy, że Lewczuk do Girondins Boredeaux trafił w 2016 roku – wtedy został sprzedany z Legii Warszawa za milion euro. Środkowy obrońca początkowo był częstym wyborem trenera, ale z czasem stracił miejsce w pierwszym składzie i jego występy na boisku stały się sporadyczne. Lewczuk łącznie na swoim koncie ma 40 spotkań rozegranych w barwach Bordeaux.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułW Sevilli nie ma sentymentów. Zwolniono Eduardo Berizzo
Następny artykułRadosław Majecki na dłużej w Legii Warszawa. Bramkarz na lata?