Guilherme chce zostać w Legii Warszawa – rozmowy trwają

0

Jeszcze przez wyłącznie miesiąc i kilka dni obowiązywać będzie umowa Guilherme z Legią Warszawa. Następnie zawodnik stanie się wolnym zawodnikiem i będzie mógł podpisać kontrakt z innym zespołem – jakichkolwiek korzyści z tego nie będą mieli “Wojskowi”, którzy przygotowali już kontrakt dla pomocnika.

Guilherme to zawodnik, który jest ważnym ogniwem Legii Warszawa – nie dziwi więc fakt, że włodarze klubu nie poddają się i zamierzają przekonać go do przedłużenia umowy. Nie jest to łatwe, bowiem Brazylijczyk dostaje oferty z innych lig. Zainteresowane jego pozyskaniem jest między innymi czerwona latarnia Serie A – Benevento. Mówi się, ze Guilherme jest także kuszony przez zespoły z Turcji, gdzie mógłby liczyć na zdecydowanie lepsze zarobki niż w Legii.

Działacze drużyny ze stolicy przygotowali już nową umowę dla 26-latka i czeka ona tylko na jego podpis. Guilherme miałby zostać w Warszawie na kolejne trzy lata i na mocy kontraktu zarabiać 500 tysięcy euro rocznie.

Sam zawodnik nie jest przychylnie nastawiony do zmiany barw klubowych, a wszystko ze względu na żonę, która w lutym ma urodzić dziecko:

– Jeszcze nie zdecydowałem, rozmowy trwają. W lutym zostanę ojcem, to nie jest dobry moment na przeprowadzkę.

Tymczasem Legia Warszawa na dłużej nie zamierza korzystać z usług Daniela Chukwu. Napastnik w stolicy zarabia ogromne pieniądze, a swojej klasy nie potwierdza na boisku. Jego zarobki powodują, że tacy piłkarze jak chociażby Guilherme mogą czuć się niedoceniani. Włodarze klubu stoją jednak przed trudnym zadaniem, bowiem Chukwu kupił mieszkanie w Warszawie i nie chce zmieniać otoczenia.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRobert Gumny świadomy wagi zwycięstwa z Wisłą Płock. “Bardzo tego potrzebowaliśmy”
Następny artykułTransformacja Mohameda Salaha – z nietrafionego zakupu Chelsea Londyn do gwiazdy Liverpoolu