Grzegorz Krychowiak – Ważne jest dla mnie, że mogłem coś dać tej drużynie

0
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak powrócił do kadry – w czwartkowym meczu przeciwko Armenii rozegrał 90 minut i miał spory wkład w wysoką wygraną reprezentacji Polski. Defensywny pomocnik podczas rozmów z dziennikarzami przyznał, że to dla niego ważny moment.

Grzegorz Krychowiak dwa ostatnie mecze reprezentacji Polski – przeciwko Danii oraz Kazachstanowi – oglądał sprzed telewizora. Polak zdecydował się na zmianę barw klubowych, świetnie sobie radzi w West Browmich Albion, za co został nagrodzony powrotem do kadry. Pomocnik w czwartek zaprezentował się z bardzo dobrej strony, choć jak sam przyznaje, nie czuje się jeszcze najlepiej:

– Nie ma żadnej gwarancji, że gdybym zagrał z Danią, wynik byłby lepszy. Dziś cieszę się z powrotu i zwycięstwa drużyny w bardzo dobrym stylu. Ważne jest dla mnie, że mogłem coś dać tej drużynie. Teraz przed nami ostatni sprawdzian. Nie ukrywam, że brakuje mi jeszcze trochę pod względem fizycznym, ale wierzę, że te mecze w reprezentacji pozwolą mi wrócić na odpowiedni poziom.

27-latek na konferencji prasowej przyznał, że w West Bromwich Albion stawia się przed nim inne zadania. Dodatkowo zdradził, iż jest zadowolony, że zdecydował się na transfer na Wyspy Brytyjskie:

– W West Bromwich Albion mam większą odpowiedzialność ofensywną i dzięki temu mogę się rozwijać, zrobić krok do przodu. To dla mnie odpowiednie miejsce i cieszę się, że tam jestem. Intensywność jest na bardzo wysokim poziomie i może wpłynąć na moją dyspozycję wyłącznie pozytywnie.

Reprezentacja Polski w niedziele rozegra ostatni mecz w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji. Biało-czerwoni w Warszawie podejmą Czarnogórców. Bukmacher forBET na wygraną Polaków oferuje kurs @ 1.41.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAdam Nawałka – Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa pochwały
Następny artykułEl. MŚ 2018 – Dania ogrywa Czarnogórę, Anglicy jadą na mundial