Grzegorz Krychowiak ma nowego trenera. Alan Pardew podpisał kontrakt z WBA

0

Grzegorz Krychowiak poznał nowego szkoleniowca swojego zespołu. West Bromwich Albion w środę poinformowało, że zatrudniony został Alan Pardew. 56-latek posiada spore doświadczenie związane z pracą w Premier League.

West Bromwich Albion w ostatnich tygodniach zawodziło i nie wygrało dziewięciu z rzędu spotkań w Premier League. To spowodowało, że postanowiono zwolnić dotychczasowego trenera – Tony'ego Pulisa. W jego miejsce drużynę tymczasowo prowadził Gary Megson, który w pierwszym składzie nie widział miejsca dla Grzegorza Krychowiaka.

Zespół pod wodzą Megsona zremisował dwa spotkania i nie były to wystarczające wyniki, aby ten trener na dłużej pozostał na tym stanowisku. Od kilku dni spekulowano, że obowiązki szkoleniowca West Bromwich Albion przejmie Alan Pardew. W środę otrzymaliśmy tego potwierdzenie.

Włodarze “The Baggies” zdecydowali się na odważny ruch i podpisali z 56-latkiem kontrakt, który będzie obowiązywać do 2020 roku. Oto, co Pardew miał do powiedzenia na oficjalnej prezentacji:

– Jestem podekscytowany możliwością pracy w West Bromwich Albion i nie mogę się doczekać pracy z zawodnikami, których uważam za niezwykle utalentowaną grupę.

Pardew w przeszłości prowadził takie kluby jak West Ham United, Southampton, Newcastle United, czy Crystal Palace, z którego został zwolniony 22 grudnia 2016 roku. Od tego czasu był bezrobotny.

Zatrudnienie nowego szkoleniowca jest szansą dla Krychowiaka, który po utracie miejsca w pierwszym składzie, będzie miał okazję zaskarbić sobie zaufanie Pardewa i umocnić swoją pozycję. W przypadku reprezentanta Polski regularna gra jest ważna w kontekście wyjazdu na przyszłoroczne mistrzostwa świata.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułTrwa pech Santiego Cazorli. Hiszpan przeszedł kolejną operację
Następny artykułHannover wrócił do Bundesligi, ale fani protestują