Grzegorz Krychowiak – Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do tego awansu

0
Grzegorz Krychowiak

Reprezentacja Polski za sprawą niedzielnej wygranej nad Czarnogórą wywalczyła przepustkę do przyszłorocznych mistrzostw świata, które odbędą się w Rosji. W tym meczu 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak. Defensywny pomocnik w pomeczowych wypowiedziach zapewnił, że celem jego oraz jego kolegów, jest dobry wynik na mundialu.

Grzegorz Krychowiak rozegrał drugi z rzędu mecz w pierwszym składzie reprezentacji Polski. Piłkarz West Bromwich Albion ponownie był ważnym punktem układanki Adama Nawałki i przyczynił się do wygranej z Czarnogórą 4:2. Defensywny pomocnik apeluje, aby docenić wkład w sukces każdego zawodnika, a dodatkowo zapewnia, że celem reprezentacji na mistrzostwach świata jest jeszcze lepszy występ niż na czempionacie Europy w roku ubiegłym:

– Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do tego awansu. Przede wszystkim słowa podziękowania należą się kibicom, którzy wspierali nas od pierwszego meczu tych kwalifikacji. Mam nadzieję, że na mistrzostwach świata pokażemy klasę i dotrzemy jeszcze dalej, niż w ubiegłorocznych mistrzostwach Europy.

27-latek zdaje sobie sprawę z tego, że oczekiwania względem Biało-czerwonych będą bardzo wysokie:

– Oczekiwania w stosunku do nas z pewnością będą bardzo duże, ale musimy zachować chłodną głowę i pokazać się z jak najlepszej strony. Trzeba wykorzystać w odpowiedni sposób doświadczenie, które już mamy. Dzisiaj były trudne momenty w meczu, ale trzeba było wziąć się w garść i pokazać charakter. To nam się udało, osiągnęliśmy sukces i to jest w tym momencie najważniejsze.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułEl. MŚ 2018 – Jedziemy na mundial!
Następny artykułAdam Nawałka – Nie miałem momentu zwątpienia