Grzegorz Krychowiak bez trenera. Tony Pulis zwolniony z WBA!

0

West Bromwich Albion nie wygrał ostatnich 11 meczów z rzędu – między innymi to spowodowało, że włodarze klubu postanowili dokonać zmiany na stanowisku trenera, w związku z czym zwolniony został Tony Pulis. To właśnie on był entuzjastą pozyskania reprezentanta Polski – Grzegorza Krychowiaka.

Westo Bromwich Albion podczas letniego okienka transferowego solidnie wzmocniło drużynę, która miała walczyć o górne rejony tabeli Premier League. Rzeczywistość jednak zweryfikowała oczekiwania. Zespół w składzie z Grzegorzem Krychowiakiem w tym sezonie wygrał wyłącznie dwa spotkania, a smaku zwycięstwa nie zaznał od dziewięciu meczów ligowych (11 łącznie, licząc wszystkie rozgrywki).

Włodarze klubu zdecydowali, że obecny szkoleniowiec, Tony Pulis, nie ma pomysłu jak zażegnać ten potężny kryzys i postanowili dokonać zmiany na tej posadzie. W poniedziałkowy poranek na oficjalnej stronie WBA pojawiła się informacja o zwolnieniu 59-latka. Decyzję tę skomentował prezes, John Williams:

– Takie decyzje nigdy nie są podejmowane lekkomyślnie, a zawsze przez wzgląd na dobro klubu. Wyniki naszej drużyny do tej pory były bardzo rozczarowujące. Chcielibyśmy wyrazić uznanie dla wkłady Tony'ego oraz podziękować za ciężką pracę, którą wykonał w okresie przejściowym dla naszego klubu. Życzymy mu powodzenia w dalszej pracy.

Walijczyk pracę w drużynie popularnych “The Baggies” rozpoczął pierwszego stycznia 2015 roku. Od tego czasu poprowadził zespół w 106 meczach. Jego bilans to 31 wygranych, tyle samo remisów oraz 44 porażki.

Co dalej?

West Bromwich Albion rozpoczyna poszukiwanie nowego trenera. Do czasu zaprezentowania nowego szkoleniowca drużyną będzie się opiekować były asystent Pulisa, Gary Megson.

Kto wie, jak zmiana trenera wpłynie na pozycję Krychowiaka. To właśnie zwolniony Pulis był tym, który chciał reprezentanta Polski w składzie West Bromwich Albion.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ
Poprzedni artykułHarry Kane nie zamierza być supergwiazdą. “Chcę, by ludzie widzieli we mnie wzór do naśladowania”
Następny artykułMarcin Wasilewski zaprezentowany w Wiśle Kraków. “Wszystko zweryfikuje boisko”