Gracie w Fantasy Premier League? Zapraszamy do ligi Gol.pl z nagrodami!

3
Fantasy Premier League

Znacie Fantasy Premier League? Wszystkich miłośników tej gry zapraszamy do niezwykle zaciętej rywalizacji z naszymi redaktorami!

Czy tak jak nasi redaktorzy kochacie Premier League? Czy również spędzacie dziesiątki godzin tygodniowo na analizowaniu potencjalnych zmian w Fantasy Premier League? A może chcecie zacząć zabawę z jedną z najbardziej wciągających sportowych gier świata? Tak czy inaczej zapraszamy Was do rywalizacji, w której do wygrania będą bardzo ciekawe nagrody!

forbet-gol

Dlaczego warto warto dołączyć do stworzonej przez nas ligi? W rywalizacji z redaktorami Gol.pl powalczycie o bardzo cenne nagrody. Łączna pula nagród wyniesie aż 500 PLN, a nagrody zostaną ufundowane przez partnera naszego serwisu, bukmachera ForBET. Najlepszy gracz każdego miesiąca otrzyma bonus 50 PLN, a zwycięzca całej zabawy będzie się cieszyć z bonusu o wartości aż 100 PLN. To oczywiście nie wszystkie nagrody, które czekają na najodważniejszych śmiałków!

Jeżeli jesteście chętni na wspólną zabawę, zapraszamy do dołączania do naszej ligi prywatnej! Jej kod to 3790119-1132954. Przy okazji nie zapomnijcie o śledzeniu naszego serwisu. Na naszych łamach co tydzień będzie pojawiać się podsumowanie wyników w lidze, a także podpowiedzi dla graczy!


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułJak zacząć grać w Fantasy Premier League?
Następny artykułPorady do Fantasy Premier League przed 8. kolejką