Franck Ribery doznał poważnej kontuzji w meczu z Herthą

0
Franck Ribery

Franck Ribery, skrzydłowy Bayernu Monachium, doznał poważnej kontuzji kolana w niedzielnym zremisowanym starciu z Herthą w Berlinie.

Francuz z całą pewnością nie będzie dobrze wspominać niedzielnego spotkania w barwach Bayernu Monachium. Nie dość, że jego zespół tylko zremisował z Herthą, mimo tego, że prowadził już 2:0, to Ribery doznał kontuzji i w 62 minucie spotkania został zmieniony przez Kingsleya Comana. Niestety, wszystko wskazuje na to, że uraz jest dość poważny.

Na powyżej zamieszczonych obrazkach możecie zobaczyć, że skrzydłowy Bawarczyków podczas próby przechwytu poślizgnął się na piłce, a następnie mocno, nienaturalnie wykręcił lewe kolano. Cała sytuacji nie wyglądała dobrze i piłkarz od razu został przewieziony do szpitala.

Wciąż czekamy na oficjalną diagnozę, ale informacje dobiegające z Niemiec nie rokują zbyt dobrze. Ribery z całą pewnością uszkodził więzadła w kolanie, ale nie wiadomo czy doszło do całkowitego ich zerwania, czy jedynie naderwania więzadeł pobocznych. Jeżeli potwierdzi się najgorszy scenariusz, może to oznaczać przedwczesne zakończenie kariery dla 34-latka.

Do tej pory dyrektor sportowy Bayernu, Hasan Salihamidzic, przekazał kibicom tylko tyle, że piłkarz czuje ogromny ból. Na więcej informacji trzeba będzie zapewne poczekać do poniedziałku, kiedy to Ribery przejdzie szczegółowe badania.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
Poprzedni artykułPolacy za granicą – show Grosickiego, pierwsza asysta Krychowiaka
Następny artykułNawałka – Mecz z Danią nam pomógł